امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119375
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و دومین تهرانگردی مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران صبح امروز به همراه تیم تهرانگردی در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و دومین تهرانگردی مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران صبح امروز به همراه تیم تهرانگردی در منطقه 15 آغاز شد.

درسی و دومین تهرانگردی مسجدجامعی، علی‌اکبر انجمنی شهردار منطقه 15 و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری منطقه و همچنین اعضای شورایاری‌های این منطقه حضور داشتند.

تهرانگردان در ابتدا در محله نبرد جنوبی حضور پیدا کردند و پس از صرف صبحانه در یکی از سفره‌خانه‌های این محله تهرانگردی خود را آغاز کردند.

تهرانگردان در منزل فاضل بجستانی پدر 3 شهید به نام‌های مهدی، حمید و مجید بجستانی حضور پیدا کردند.

در این دیدار مسجدجامعی گفت‌وگوی صمیمی را با پدر این 3 شهید داشت و در ادامه فاضل بجستانی پدر این 3 شهید خاطراتی را از فرزندان خود برای تهرانگردان بیان کرد.

بجستانی در خصوص زمان شهادت 3 فرزندش گفت: مهدی در سن 20 سالگی، حمید در سن 17 سالگی و مجید هم در سن 15 سالگی به فیض عظیم شهادت نایل آمدند.

در ادامه این دیدار انجمنی شهردار منطقه 15 به مسجدجامعی قول داد طی چند ماه آینده مستند خانواده‌های دارای 3 شهید در منطقه 15 ساخته شود.

انجمنی خاطر نشان کرد: در منطقه 15 ، 4 خانواده دارای 3 شهید هستند که هم اکنون معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه به دنبال فراهم کردن شرایط ساخت مستند زندگینامه شهدا و خانواده‌های آنها است.

در خاتمه این دیدار مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران با اهدای لوح تقدیر به این پدر 3 شهید از وی تجلیل کرد.

به گزارش فارس، تهرانگردان در ادامه در پایانه خاوران حضور پیدا کردند و از بخش‌های مختلف این ترمینال بازدید کردند.

گپ و گفت‌وگوی مسجدجامعی با رانندگان خطی، دست‌فروشان و افراد آسیب‌دیده از دیگر برنامه‌های تهرانگردان در پایانه خاوران بود.

حضور در منزل شناگر خلیج فارس به نام محمدحسین کبادی از دیگر برنامه‌های امروز مسجدجامعی به همراه تهرانگردان بود.

وی با حضور در منزل این شناگر گفت‌وگویی با وی انجام داد که در ادامه نیز محمدحسین کبادی شناگر خلیج فارس گزارشی را از ثبت رکورد جهانی‌اش در کتاب گینس به مسجدجامعی بیان کرد.

به گزارش فارس محمدحسین کبادی جوان 34 ساله ایرانی توانسته است با شنا در آب‌های خلیج فارس به مساحت 1051 کیلومتر رکورد خود را در کتاب گینتس ثبت کند.

در ادامه این دیدار مسجدجامعی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین شهرداری منطقه درخواست کرد تا تمهیداتی را برای حمایت از این شناگر ایرانی لحاظ کند.

تهرانگردان سپس در یکی از قدیمی‌ترین مساجد منطقه 15 به نام مسجد حاج عبدالله حضور پیدا کردند که در گذشته فرزند حاج شیخ عباس قمی در این مسجد امام جماعت بوده و هم اینک نیز فرزند وی در این مسجد امام جماعت است. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها