امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119376
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
سید جواد میراسماعیل در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، گفت: 30 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه بازنشسته می‌شوند و صد عضو جدید را جذب خواهیم ...

سید جواد میراسماعیل در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، گفت: 30 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه بازنشسته می‌شوند و صد عضو جدید را جذب خواهیم کرد.

وی ادامه داد: 60 نفر از اعضای هیأت علمی دیگر مورد نیاز را به صورت فراخوان جذب خواهیم کرد که این فراخوان 12 مهر ماه بر روی سایت وزارت بهداشت قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: از معاونت توسعه نیروی انسانی وزارت بهداشت برای سال 94 مجوز جذب 70 عضو هیأت علمی را دریافت کرده‌ایم که به نظر می‌رسد با توجه به نیاز دانشگاه این تعداد کافی باشد.

میراسماعیل ادامه داد: هسته مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران از سال 52 تشکیل شده و بیش از 40 سال سابقه خدمت در عرصه بهداشت، درمان، آموزش و پژوهش دارد و با آغاز پنجمین دهه از فعالیت این دانشگاه امیدواریم بتوانیم با پویایی بیشتری در صحنه‌های علم بدرخشیم.

وی گفت: 18 دانشکده زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران فعالیت می‌کنند و در پردیس بین‌الملل سعی شده از دانشجویان خارجی به خصوص از کشورهای همسایه ثبت‌نام کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها