امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119377
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه در مرحله نخست از توزیع بسته‌های امنیت غذایی حدود 7 ...

علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه در مرحله نخست از توزیع بسته‌های امنیت غذایی حدود 7 میلیون و 500 هزار نفر از نیازمندان، مددجویان کمیته امداد در بهزیستی از این تسهیلات استفاده کردند، اظهار داشت: در مرحله دوم نیز بنا داریم 500 هزار نفر به تعداد افراد دریافت کننده بسته‌های امنیت غذایی اضافه کنیم.

وی تصریح کرد: در مرحله دوم با هماهنگی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مرکز آمار و سایر دستگاه‌ها شناسایی افراد نیازمند و کم درآمد آغاز شده است که در هفته جاری توزیع بسته‌های غذایی آغاز خواهد شد.

ربیعی با بیان اینکه دولت یازدهم توجه ویژه‌ای را به اقشار کم درآمد و نیازمند دارد، گفت: در ابتدای سال پیش‌بینی کردیم که در 4 مرحله بسته‌های امنیت غذایی را به نیازمندان، مددجویان دستگاه‌های حمایتی توزیع کنیم که این کار تا پایان سال عملیاتی خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: اقلام در نظر گرفته شده برای بسته‌های امنیت غذایی، پروتئینی و لبنی هستند که به زودی نحوه توزیع آنها به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها