امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119378
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
ناصر چرخساز در گفت‌گو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری دومین دوره مسابقات قرآنی امدادگران هلال احمر در استان

ناصر چرخساز در گفت‌گو با خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری دومین دوره مسابقات قرآنی امدادگران هلال احمر در استان خراسان رضوی خبر داد.

وی گفت: این دوره از مسابقات در 3 رشته حفظ، قرائت و تفسیر از تاریخ 1 آبان تا چهارم این ماه در خراسان رضوی برگزار می‌شود.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر با بیان اینکه دور مقدماتی این مسابقات در سال 92 برگزار شده است تاکید کرد: اکنون رقابت میان 93 نفر از راه یافتگان به دور نهایی برگزار می‌شود.

به گفته وی، شرکت کنندگان باید در رشته حفظ و تفسیر، جزء 30 قرآن را حفظ کنند  تفسیر آن را بیاموزند و در رشته قرائت نیز کل قرآن مدنظر قرار دارد.

چرخساز ادامه داد: محل برگزاری مسابقات صحن دارلهدایه حرم علی بن موسی الرضا (ع) و محل اسکان امدادگران نیز یکی از هتل‌های مشهد خواهد بود.

وی هدف اصلی از برگزاری اینگونه مسابقات را اعتلای ایمان، دانش، اخلاق و بصیرت بیشتر امدادگران و نجاتگران  پایگاه‌های امداد و نجات عنوان کرد و گفت: البته اهداف دیگری نظیر توسعه فضای معنوی و قرآنی در پایگاه‌های امداد و نجات، زمینه سازی ایجاد انس و الفت بیشتر امدادگران و نجاتگران با قرآن کریم و سیره معصومین (ع) و عمل به آنها و تقویت جنبه الگویی پایگاه‌های امداد و نجات برای سایر اقشار در فعالیت‌های قرآنی را نیز دنبال می‌کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها