امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119381
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، از آغاز آموزش‌های مهارتی محیط‌بانان خبر داد وگفت: شنبه هفته پیش‌رو آموزش محیط‌بانان آغاز ...

سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، از آغاز آموزش‌های مهارتی محیط‌بانان خبر داد وگفت: شنبه هفته پیش‌رو آموزش محیط‌بانان آغاز می‌شود.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با  اعلام اینکه در اولین دوره آموزشی 850 محیط‌بان آموزش‌های لازم را خواهند دید، افزود: اولین دوره بدو خدمت از شنبه آغاز می‌شود که این آموزش‌ها با همکاری دانشگاه محیط زیست و همچنین سازمان محیط زیست آغاز می‌شود.

وی همچنین با اعلام اینکه در هر دوره آموزش‌های لازم به 100 محیط‌بان ارائه می‌شود، گفت: بر همین اساس در 8 دوره آموزش‌های مهارتی محیط‌بانان ارائه خواهد شد.

سرهنگ خیلدار اضافه کرد: هر دوره 40 شبانه‌روز است که 20 روز آن حضوری است و 20 روز باقیمانده غیر حضوری خواهد بود و در نهایت مدرک پایان دوره به محیط بانان ارائه می‌شود.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه سازمان محیط زیست برای ارائه آموزش‌ها به 850 محیط‌بان بودجه بالا  و یک میلیارد تومان درنظر گرفته است ادامه داد: محیط‌بانان در این دوره‌ها علاوه بر طی دروس محیط زیست دروس انتظامی را نیز فرا می‌گیرند که از جمله می‌توان به قوانین به کارگیری سلاح اشاره کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها