امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119385
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و دومین تهرانگردی مسجد جامعی به مانند سایر تهرانگردی‌ها از ساعت 7:30 برگزار شد. 

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و دومین تهرانگردی مسجد جامعی به مانند سایر تهرانگردی‌ها از ساعت 7:30 برگزار شد. 

تهرانگردی این هفته در منطقه 15 و در برخی از محلات از جمله محله نبرد جنوبی، خیابان خراسان، خیابان شوش، خیابان طیب و ... با حضور علی‌اکبر انجمنی شهردار منطقه 15 برگزار شد.

مسجد جامعی به همراه تهرانگردان از بافت‌های فرسوده در محلات منطقه 15 بازدید کرد و در ادامه گپ و گفت‌وگویی را با اهالی منطقه داشت.

به گزارش فارس، تهرانگردان در ادامه مراسم تهرانگردی امروز در محله میدان شوش حضور پیدا کردند و از کوچه و پس کوچه‌های این محله بازدیدی را داشتند.

وجود معتادان پرخطر و مشکلات عدیده برای اهالی محل در میدان شوش از جمله مشکلاتی بود که توسط شهروندان این محله به عضو شورای شهر مطرح شد و اهالی این محل درخواست کردند که برای رفع این معضلات مدیریت شهری چاره‌ای بیندیشد.

مسجدجامعی در ادامه در یکی از مراکز DIC حضور پیدا کرد و از روند ارائه این خدمات به معتادان پرخطر مطلع شد.

عضو شورای شهر تهران از جمله در این تهرانگردی در منزل یکی از خانواده‌های شهدا در محله نبرد جنوبی حضور پیدا کرد به طوری که پدر 3 شهید (محمد، مهدی و وحید) در مجاورت منزلش یک نانوایی داشت که عضو شورای شهر دقایقی را در این نانوایی حضور پیدا کرد.

حضور در زورخانه طیب برنامه دیگر تهرانگردان بود که در ادامه نیز ورزشکاران و پهلوانان در این زورخانه عکسی یادگاری با مسجدجامعی و تهرانگردان گرفتند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها