امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۴:۳۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1194
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۱
تعداد بازدید: 263
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از آبادان، سید حسین دهدشتی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری آبادان که با حضور مسئولان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از آبادان، سید حسین دهدشتی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری آبادان که با حضور مسئولان دستگاه‌های دولتی این شهرستان به‌منظور تشریح اقدامات و فعالیت‌های انجام گرفته در ستادهای نوروزی در سالن غدیر فرمانداری آبادان برگزار شد در سخنانی اظهار کرد: از تلاش همه مسئولانی که در طول ایام نوروز به مسافران نوروزی و راهیان‌نور خدمات‌رسانی کردند قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: با توجه به نام‌گذاری امسال با نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی این نام‌گذاری خطاب به همه است و ما نیز در منطقه باید با تدبیر خود در نقش حماسه‌ عمل کنیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هفته آینده سفر چهارم هیئت دولت به استان خوزستان انجام خواهد شد.

دهدشتی تصریح کرد: به نظر می‌رسد این سفر بیش از اینکه در راستای تحقق اهداف سفرهای استانی باشد جنبه تبلغاتی دارد.

وی اضافه کرد: در سفرهای قبلی دولت به خوزستان در مجموع 746 مصوبه به تصویب رسید که از نظر کمی 65 درصد آن‌ها تاکنون تحقق یافته است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان‌کرد: از نظر کیفی نیز مصوبات سفرهای قبلی 28 هزار میلیارد تومان بود که تاکنون 7 هزار و 400 میلیارد تومان آن تحقق یافته که تقریباً آماری 27 درصدی را دارا است.

دهدشتی افزود: در سفر چهارم بنا است که افتتاحیه‌های فرمایشی صورت گیرد و پروژه‌هایی که هنوز روند اجرای آن‌ها به پایان نرسیده است افتتاح شوند.

وی گفت: در این راستا از همه مسئولان می‌خواهیم که به هیچ وجه در این خصوص همراهی لازم را انجام ندهند چراکه نمایندگان در این زمینه عکس‌العمل شدیدی را انجام می‌دهند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما در برابر مردم پاسخ‌گو هستیم نه اشخاص و انجام این افتتاحیه‌های فرمایشی به دور از وظیفه ما در پاسخ‌گویی به مردم است.
انتهای پیام/72008/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها