امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119414
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  طرفداران اخوان‌المسلمین مصر امروز (جمعه) چندین تظاهرات در شهرهای مختلف مصر از اسکندریه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  طرفداران اخوان‌المسلمین مصر امروز (جمعه) چندین تظاهرات در شهرهای مختلف مصر از اسکندریه در شمال گرفته تا آسوان در جنوب این کشور برگزار کردند.

تظاهرات‌کنندگان با سر دادن شعارهایی بازداشت صدها نفر از رهبران فعالیت‌های دانشجویی در مصر و یورش چندی پیش نیروهای امنیتی مصر به دانشگاه‌ها که در پی آن ده‌ها نفر از دانشجویان زخمی شدند را محکوم کردند.

به گزارش شبکه الجزیره، معترضان طرفدار مرسی پارچه‌نوشته‌های در دست داشتند که در آن خواستار خودداری نیروهای امنیتی از برخورد با تحرکات گسترده دانشجویان در دانشگاه‌ها وهمچنین آزادی دانشجویان زندانی شدند.

تظاهرات روز جمعه هواداران اخوان المسلمین در حمایت از تحرکات دانشجویی در شهرهای سوئز، اسماعیلیه، اسکندریه، قاهره و پورت سعید و الشرقیه و برخی دیگر از شهرهای مصر برگزار شد.

منابع خبری گزارش دادند که نیروهای پلیس برای متفرق کردن معترضان از گلوله‌های ساچمه ای و گاز اشک آور استفاده کردند که به دنبال آن چندین نفر از معترضان زخمی شدند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار