امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119446
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 71
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به رسیدگی پرونده

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به رسیدگی پرونده دانشگاه ایرانیان در کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: طبق اعلام دادستان دیوان محاسبات تخلف دانشگاه ایرانیان محرز و مسجل است. نامه‌نگاری‌های حمید بقایی در ارتباط با اتهامات وارده به این دانشگاه بدون پشتوانه است و تنها ادعاهایی در این نامه‌نگاری‌ها مطرح شده بود.

وی افزود: تخلف دانشگاه ایرانیان مستند به اسنادی غیرقابل انکار است که این اسناد هم در اختیار سازمان بازرسی کل کشور و هم دیوان محاسبات قرار دارد.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: بر اساس اعلام دیوان محاسبات و سازمان بازرسی مبلغ واریزی 16 میلیارد تومان به حساب دانشگاه ایرانیان پیش از ثبت دانشگاه ایرانیان بوده و این مبلغ به حساب اشخاص حقیقی واریز شده و از طرف دیوان محاسبات این حساب‌ها مسدود و مبالغ به خزانه کشور بازگردانده شد و این کار حق دیوان محاسبات است که ناظر بر فعالیت‌های مالی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها