امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119451
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری جانشین فرمانده نیروی انتظامی در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین اشتری جانشین فرمانده نیروی انتظامی در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیس، ایمنی و امنیتی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اخیر نیروی انتظامی اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه به صورت ادواری است در مقطع کنونی که بخشی از منطقه خاورمیانه در آتش فتنه می‌سوزد و آرامش و امنیت را از ساکنان سلب کرده است پیام‌های مختلفی دارد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: مهمترین پیام آن ثبات توام با اقتدار جمهوری اسلامی ایران است که به پشتوانه درایت رهبری معظم جمهوری اسلامی، ایستادگی، مقاومت و وحدت ملت سرافراز ایران حاصل شده است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران توانسته با وجود همه دسیسه‌ها و تحرکات دشمن و خنثی کردن همه آنها بر مشکلات فائق شود.

وی گفت: عزم و اراده ملی برای تحقق سند چشم‌انداز بر پایه اقتصاد مقاومتی یکی از خواسته‌های به حق جامعه است که در عرضه محصولات آشکار است و در نمایشگاه مشاهده می‌شود.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: پیشرفت‌های ملموس و خارق‌العاده در شرایط اعمال تحریم ظالمانه موقعیت نابی را فراهم کرده که بر اساس آن می‌توان با نمونه‌های خارجی رقابت کرد.

وی گفت: دستاوردهای مهم صنعتی و الکترونیکی با وجود استعداد نخبگان و مخترعان راه را برای تامین و تجهیزات نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح و متولیان و سازمان‌های دیگر گشوده است و بازتاب نوآوری‌های بزرگ را در جامعه جهانی ایجاد کرده است.

سردار اشتری ادامه داد: با گسترش ابعاد جرایم باید توانمندی پلیس در ابعاد مختلف گسترش یابد و بتواند با تجهیز شدن به آخرین تجهیزات نوین نیازهای خود را مرتفع سازد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: تحریم‌ها نتوانسته پلیس را از میل به اهداف و وظایف خود دور کنند بلکه تحریم‌ها موجب سرعت‌دهی در پیشرفت‌های تکنولوژی بر اساس مقیاس بومی‌ خواهد شد.

ادامه دارد/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها