امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119463
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 30
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار شد. در این جلسه فرزانه ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار شد.

در این جلسه فرزانه ترکان عضو هیئت رئیسه حزب گزارشی از عملکرد شش ماه اخیر حزب کارگزاران ارائه داد.

در ادامه این جلسه غلامحسین کرباسچی دبیرکل کارگزاران سازندگی تحلیلی از وضعیت احزاب سیاسی ارئه کرد.

کرباسچی تصریح کرد: امروزه همه اصلاح‌طلبان حتی افرادی که با مشارکت در انتخابات ریاست‌جمهوری موافق نبودند، به صورت جدی خواستار حضور همه جانبه و متحد در انتخابات مجلس آینده هستند.

همچنین حسین مرعشی نیز از تشکیل کمیته راهبردی انتخابات مجلس دهم در مجمع مشورتی اصلاح‌طلبان به ریاست خاتمی خبر داد.

جهانگیری نیز در این جلسه چند توصیه به همفکرانش در حزب کرد و گفت: کارگزاران از آغاز به عنوان یک جریان معتدل معتقد به نظام شناخته می‌شدند و شاخص کارگزاران اصلاح‌طلبی و توسعه گرایی در چارچوب نظام بوده که به طور مشخص در طرز تفکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی معرفی می‌شد.

همچنین در ادامه محمد قوچانی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با بیان اینکه انتظار اصلاح‌طلبان از دولت دخالت در انتخابات مجلس آینده نیست، خاطرنشان کرد:‌ اصلاح‌طلبان در دو سطح انتظار دارند دولت کارکرد اصلی خود را انجام دهد،‌اول در تحقق وعده‌ها و از سوی دیگر با حمایت از حقوق و امنیت فعالان سیاسی حزبی مانع از برخوردهای امنیتی غیرقانونی با آنان شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار