امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119475
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 38
فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد گمانه‌زنی‌ها درباره

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد گمانه‌زنی‌ها درباره گزینه‌های مطرح برای وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: فعلاً گزینه جدیدی مطرح نشده است.

وی با تأکید بر اینکه مجلس بر اساس توانمندی‌ها و شایستگی‌های هر کدام از گزینه‌ها که معرفی شوند قضاوت خواهد کرد، اظهار کرد: مجلس بی‌شک با وسعت نظر با گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای این وزارتخانه برخورد خواهد کرد.

بشیری با اشاره به اینکه دانشگاهیان نظر چندان مثبتی نسبت به محمدعلی نجفی سرپرست کنونی این وزارتخانه ندارند، گفت: اساتید و اعضای هیأت‌علمی به دلایلی از جمله اینکه آقای نجفی مربی است و استاد تمام نیست نظرشان در مجموع نسبت به ایشان مساعد نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: سلامت جسمانی آقای نجفی برای تصدی وزارت علوم نیز مورد تردیدی است؛ همچنین ایشان برای وزارت آموزش و پرورش نیز نتوانسته است، اعتماد مجلس را جلب کند لذا در مجموع به نظر می‌رسد طیف دانشگاهی از معرفی ایشان به مجلس استقبال چندانی به‌عمل نمی‌آورد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها