امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11949
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۴
تعداد بازدید: 204
حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تأمین کالای اساسی اظهار داشت: ذخایر شکر و برنج تا ...

حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره تأمین کالای اساسی اظهار داشت: ذخایر شکر و برنج تا پایان نیمه اول امسال کفاف می‌دهد و به صورت چرخشی در چرخه توزیع عرضه می‌شود.

وی افزود: ماهانه 120 هزار تن روغن مورد نیاز کشور است و به جز ذخایر استراتژیک تا 3 ماه آینده مشکلی در تأمین روغن خام نداریم و می‌توانیم در اختیار کارخانجات روغن‌نباتی قرار دهیم.

معاون وزیر صنعت در خصوص تنظیم بازار گوشت مرغ گفت: بیش از 25 هزار تن مرغ از محل تولید داخلی ذخیره‌سازی شده است و تمام نیاز بازار در ماه مبارک رمضان را از محل ذخایر می‌توانیم تأمین کنیم و هیچ نگرانی بابت افزایش قیمت وجود ندارد.

رادمرد درباره تنظیم بازار گوشت گفت: وضعیت عرضه و تقاضا در بازار گوشت قرمز متعادل است و ما فکر می‌کنیم اگر افزایش تقاضایی در ماه رمضان وجود داشته باشد می‌توانیم از ذخایر خود استفاده کرده و بازار را تنظیم کنیم لذا به لحاظ گوشت قرمز نیز مشکلی وجود ندارد.

رادمرد در خصوص کره گفت: وزارت صنعت به دنبال تخصیص ارز مرجع برای کالاهای اساسی است و ما اعتقاد داریم که کره باید به قیمت سال گذشته عرضه شود و ارز مرجع آن نیز باید توسط بانک مرکزی تخصیص داده شود.

معاون وزیر صنعت گفت: ذخایر کالای اساسی در سطح مطلوبی قرار دارد و هیچ مشکلی به لحاظ تأمین و توزیع کالای اساسی در کشور وجود ندارد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها