امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119490
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از وزارت بهداشت سید محمود طباطبایی در جلسه مشترک وزیر بهداشت با مدیران عامل بیمه مرکزی و شرکت ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از وزارت بهداشت سید محمود طباطبایی در جلسه مشترک وزیر بهداشت با مدیران عامل بیمه مرکزی و شرکت های بیمه تجاری گفت: در این دستورالعمل که در سردر واحدهای ترخیص و اتاق های بیمارستانهای خصوصی نصب شده است به بیماران اعلام شده است که باید تمام وجوه پرداختی در داخل بیمارستان صورت گیرد و حق پرداخت هیچ گونه وجهی بیرون از بیمارستان را ندارند و هیچکس نیز حق مطالبه وجهی خارج از تعرفه مشخص شده در بیمارستان را  ندارد.

طباطبایی در عین حال از مدیران عامل بیمه ها و شرکت های بیمه های تجاری خواست هنگام ارائه معرفینامه به بیماران، «تذکری» را بر روی معرفینامه‌ها ضمیمه نمایند که بیمار حق پرداخت هیچ گونه وجهی خارج از تعرفه را ندارد.

وی تصریح کرد: مدیران عامل بیمه‌ها به همه شرکتهای بیمه‌ای تحت پوشش خود، دستور الصاق چنین تذکری را صادر کنند.

مشاور وزیر بهداشت در امور بیمارستانهای خصوصی گفت: اگر این موضوع جدی گرفته شود، آن درصد قلیلی از پزشکان که خطا می‌کنند محدود خواهند شد.

وی یادآور شد: اگر همه در این زمینه همکاری کنند، جلوی دریافت‌های غیرمتعارف نیز با عدم مراجعه بیماران به پزشکان جهت پرداخت اضافی، گرفته خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها