امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 29
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119491
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از جدی شدن فعالیت تشکل در شرف تاسیس، «ندا» خبرها حکایت از تلاش اصلاح‌طلبان برای

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از جدی شدن فعالیت تشکل در شرف تاسیس، «ندا» خبرها حکایت از تلاش اصلاح‌طلبان برای راه‌اندازی دو حزب دیگر با نام‌های «اتحاد ملت ایران اسلامی» و «جوانان اصلاح طلب ایران اسلامی» دارد.

برپایه این خبر یک منبع آگاه نزدیک به اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن تائید مطلب مذکور اظهار داشت:‌ اتحاد ملت ایران نام جدید یکی از احزاب اصلاح‌ طلبان است که می‌خواهد جایگزین حزب منحله مشارکت شود.

وی تصریح کرد: قرار است افراد کمتر شناخته شده حزب منحله مشارکت در صورت صدور مجوز از سوی وزارت کشور مدیریت «اتحاد ملت ایران» را عهده دار شوند.

این منبع مطلع همچنین درباره حزب در شرف گرفتن مجوز «جوانان اصلاح طلب ایران اسلامی» نیز گفت: این حزب نیز قرار است از سوی جوانانی که از خدمت در دیگر احزاب اصلاح‌طلبی خسته‌ شده‌اند یعنی به نوعی دیگر تمایلی ندارند پیاده نظام احزاب قبلی باشند اداره شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار