امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119506
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۶
تعداد بازدید: 29
حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به صحبت‌های اخیر سرمربی جدید تیم دبیری مبنی بر اینکه وی به خوبی از

حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به صحبت‌های اخیر سرمربی جدید تیم دبیری مبنی بر اینکه وی به خوبی از بازیکنان تیم بازی نمی‌گرفته، اظهار داشت:‌ نمی‌دانم اصغری‌مقدم چرا این حرف‌ها را در دیدار هفته قبل که بازی دو بر صفر برده را با شکست عوض کرد، نگفت؟ آن زمان نه مصاحبه کرد و نه کُرکُری خواند، حالا که یک برد در تبریز برابر تیم پایین جدولی به دست آورده زبانش باز شده است؟ من نمی‌خواستم راجع به مسائل این باشگاه صحبت کنم و به مدیران تیم هم قول داده بودم، قرار بود آنها طی یک هفته به تعهدات‌شان عمل کنند، من هم سکوت کردم تا مسائل حل شود. حالا می‌بینم آنها با این حرف دست و پای مرا بسته‌اند و دست آدم‌هایی که به تیم خیانت کردند را برای هرگونه اظهار نظری باز گذاشته‌اند.

وی افزود: اصغری‌مقدم اولین کسی در تاریخ فوتبال و فوتسال بود که تیم ملی را نانوایی خطاب کرد. زمانی که علی صانعی او را به تیم ملی دعوت کرد و بعد خط زد،‌ گفت تیم ملی مثل نانوایی شده، این حرف هم از شخصیت اوست. او وقتی برای جام باشگاه‌ها در چین بودیم، با تهران و جاهای دیگر تماس می‌گرفت، همه بازیکنان تیم می‌دانند که او و یک بازیکن دیگر عامل قهرمان نشدن ما در آسیا بودند و چه کارهایی انجام دادند. آنها اطلاعاتی از تیم را به تهران می‌دادند و ما در سایت‌ها می‌خواندیم که شمس ترکیب پنج نفره‌اش را نشناخته است!

شمس خاطرنشان کرد: رسیدیم به بازی با ماهان تندیس که با برد قم می‌توانستیم صدر جدول را از آن خود کنیم و با این اتفاق تمام رشته‌های آنها پنبه می‌شد. فیلم این بازی موجود است، با خیانت دو بازیکن ما بازی را واگذار کردیم، در روزی که می‌توانستیم به صدر جدول برسیم آنها توپ را لو دادند و تحویل بازیکن حریف دادند. آنها در بازی با گیتی‌پسند خودشان را آماده کرده بودند که مدرک مربیگری‌شان در اصفهان بگیرند و از همان جا سرمربی تیم شوند ولی با برد ما، تیرشان به سنگ خورد. فیلم همه بازی‌ها هست، شما بازی با پایاسازه را دوباره نگاه کنید، تیمی که هیچ بردی نداشته 6 بر 2 دبیری را شکست می‌دهد و فکر هم نمی‌کنم تا پایان لیگ بتواند دوباره بردی به دست آورد. خیانت این آقایان محرز است و کاملا مشخص است که چه کسانی توپ را در بازی لو می‌دهند، حالا همین آقا ادعا دارد که از بازیکنان خوب بازی گرفته نمی‌شده.

سرمربی مستعفی دبیری با تاکید دوباره روی این موضوع که چرا اصغری‌مقدم هفته قبل چنین حرفی را عنوان نکرده، گفت: هفته پیش با توپ لو دادن همین آقا، بازی برده با باخت عوض شد. در بازی با گیتی‌پسند و تاسیسات که آنها را 5 -3 و 5 - 2 بردیم، از این داستان‌ها نداشتیم چون این آقا حضور نداشت. در سه برد ما، این آقا حتی در تمرینات ما هم حضور نداشت چون مصدوم بود، که البته مصدومیتش هم جای بحث دارد. باخت‌ها برای زمانی است که این دو بازیکن حضور داشتند. در هر صورت از اینکه اینقدر این آقا نمک‌نشناس است، متاسفم. او بایستی حداقل حق استاد شاگردی را ادا می‌کرد و این سخنان سخیف را به کار نمی‌برد. البته از کسی که تیم ملی کشورش را نانوایی خطاب کند، توقعی بیشتر از این نمی‌رود.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ادامه داد: امیدوارم دبیری هر هفته ببرد تا وی زبانش باز شود و مرتب به انتقاد از کسی که قبلا سمت استادش را داشته، بپردازد. اگر خدای ناکرده هم باخت، دیگر نمی‌تواند حرف بزند. من، او و دوستش که در تیمم کودتا کردند را به دلیل سن بالا و عملکرد ضعیف‌شان بازی نمی‌دادم و حتی اجازه تمرین هم به آنها ندادم. می‌توانید از جوانترهای تیم بپرسید که آیا درست از آنها بازی گرفته می‌شد یا نه. با این وجود برای کسی که تازه به جرگه مربیان پیوسته و در شروع کارش به توهین به استادش پرداخته، آرزوی موفقیت می‌کنم.

حسین شمس با انتقاد از باشگاه دبیری گفت: متاسفانه باشگاه هم با این نفرات جلساتی را بدون حضور من برگزار می‌کرد و خط را از این‌ها دریافت می‌کرد. یکی از دلائلی که تیم نتیجه نگرفت همین بود که باشگاه به جای جلسه گذاشتن با سرمربی، با بازیکنان جلسه می‌گذاشت. اگر باشگاه خوبی مثل حفاری با قدرت تمام در مسابقات حاضر می‌شود، دلیلش این است که سرمربی‌اش اختیار تام دارد، اما اینجا بازیکن سالاری است و با بازیکن سالاری نمی‌توان نتیجه گرفت.

مدرس AFC در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه دبیری با وی تسویه حساب انجام داده یا خیر، تصریح کرد: تا این لحظه که چنین اتفاقی رخ نداده است. قرار بود این اتفاق شنبه گذشته رخ دهد که به چهارشنبه موکول شد. چهارشنبه گذشته نیز که با دبیری ملاقات داشتم، تسویه حساب صورت نگرفت. من تا یکی دو روز آینده صبر می‌کنم اگر تسویه حساب نکنند مجبورم به مراجع قانونی شکایت کنم.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها