امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119508
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۸
تعداد بازدید: 30
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقامات امنیتی عراق می‌گویند که اطلاعات به دست آمده حاکی از تجمع هزاران تروریست ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مقامات امنیتی عراق می‌گویند که اطلاعات به دست آمده حاکی از تجمع هزاران تروریست داعشی در اطراف

بغداد و آمادگی آنها برای حمله به پایتخت عراق است.

بر اساس گفته‌های «صباح کرهوت» رئیس شورای موقت استان الانبار که در روزنامه ورلدتریبیون منتشر شده، «تا 10 هزار تروریست آماده حمله به بغداد هستند» و داعشی‌ها علاوه بر تجمع در اطراف بغداد، در حال نفوذ همزمان به داخل شهر هستند.

بر اساس این گزارش، مقامات امنیتی عراق تأیید کرده‌اند که داعش در حال ایجاد شبکه‌ای درون شهر بغداد و به خصوص در محله‌های شیعه‌نشین پایتخت عراق است تا بتواند به هنگام حمله به این شهر، از داخل نیز به مواضع مدافعان بغداد آسیب برساند؛ آنها هم‌چنین گفته‌اند که عوامل داعش تا حومه بغداد و حتی به منطقه «ابوغریب» رسیده‌اند و در صورت شکست ارتش عراق در استان الانبار، بغداد در معرض خطر خواهد بود.

مقامات امنیتی هم‌چنین گفته‌اند که داعش برای حمله به بغداد از تلفیق حملات ماشینی، قایقی و تونلی استفاده خواهد کرد.

یکشنبه هفته پیش، نیروهای امنیتی عراق دو فروند قایق متعلق به داعش را که قصد داشتند از مسیر فرات به داخل بغداد نفوذ کند، منهدم کرده و سرنشینان آن را کشتند.
پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; نمی‌تواند مستقلا این خبر را تایید کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار