امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119515
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۱۹
تعداد بازدید: 61
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تیم ملی امید ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون نتایج بسیار ضعیفی گرفت و خیلی زود از دور رقابت‌ها کنار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تیم ملی امید ایران در بازی‌های آسیایی اینچئون نتایج بسیار ضعیفی گرفت و خیلی زود از دور رقابت‌ها کنار رفت.

عملکرد شاگردان وینگادا در این رقابت‌ها بسیار بد بود و باعث شد از وینگادا سرمربی این تیم انتقادات زیادی شود. بسیاری از کارشناسان اعتقاد داشتند باید هدایت تیم ملی امید در اختیار مربی ایرانی و کسی باشد که بتواند با بازیکنان ارتباط برقرار کند یا اگر قرار است مربی خارجی انتخاب شود این فرد بتواند مثل کارلوس کی‌روش انضباط قوی داشته باشد تا از بروز حواشی جلوگیری کند.

در همین راستا کیومرث هاشمی هم روز جمعه در مصاحبه با برنامه ورزش و مردم اعلام کرد ما در کادر فنی تیم ملی امید مشکل داریم و باید در این رابطه تجدید نظر کنیم.

همچنین بعد از انتخاب حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم ملی امید، او در مصاحبه‌ای با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ادامه همکاری با وینگادا را منوط به تعهد کمیته فنی جهت کسب نتیجه تیم ملی امید در رقابت‌های مقدماتی المپیک دانست.

کاشانی امروز به دیدار کیومرث هاشمی رئیس کمیته المپیک رفت و با او در مورد مسائل و برنامه‌های تیم ملی امید به صحبت پرداخت. گفته می‌شود کمیته المپیک اعتقاد دارد با این کادرفنی تیم ملی امید موفق نمی‌شود و باید فرد جدیدی هدایت این تیم را برگزیند.

حتی مسئولان فدراسیون هم دیگر روی ماندن وینگادا پافشاری زیادی ندارند و احتمال برکناری وینگادا بسیار محتمل است.

وینگادا به کشور پرتغال رفته و گفته می‌شود او تا اردوی بعدی تیم ملی امید که از نیمه دوم آبان برگزار می‌شود به ایران باز نمی‌گردد. همین دوری بلند مدت وینگادا از ایران و اینکه فدراسیون اجازه داد او حدود یک ماه از کشور دور شود می‌تواند نشانه‌ای به قطع همکاری طرفین باشد.

اینطور که شنیده می‌شود در جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال که ساعت 14 فردا برگزار می‌شود قرار است عملکرد وینگادا برای سومین بار در دو هفته گذشته مورد بررسی قرار بگیرد. از آنجاییکه موافقان این مربی به حداقل رسیده برکناری وینگادا بسیار قریب الوقوع است. در همین راستا شنیده می‌شود مذاکرات با برخی مربیان هم آغاز شده تا سرمربی تیم ملی امید هرچه زودتر مشخص شود.

حبیب کاشانی مدیری نشان داده که تصمیمات ناگهانی میگیرد و معمولا با انتخاباتش همه را غافلگیر میکند. هنوز یادمان نرفته او سال 86 با آوردن افشین قطبی که کمتر کسی با او آشنا بود توانست آخرین قهرمانی پرسپولیس را در فوتبال ایران رقم بزند. شاید کاشانی اینبار هم طرح جدیدی برای تیم ملی امید داشته باشد که همه را غافلگیر و البته در پایان خوشحال کند.

البته این صحبت‌ها همه در حد احتمالات است و در فوتبال ایران زیاد اتفاق افتاده که تصمیمات در دقیقه 90 تغییر کند و یا فردی که قدرت بیشتری دارد تمامی نظرات را وتو کند. نباید فراموش کرد که وینگادا رفیق صمیمی و قدیمی کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است.
مردی که در چند سال اخیر در بسیاری از تصمیمات فدراسیون فوتبال موثر بوده و بدون شک وینگادا هم مورد حمایت او قرار دارد. باید منتظر ماند تا دید سرنوشت یکی از مهمترین تیم‌های ملی فوتبال ایران به کجا می‌انجامد.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار