امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119524
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج عشایری، سرهنگ آزوغ رییس سازمان بسیج عشایری از برگزاری همایش بین المللی عشایر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی بسیج عشایری، سرهنگ آزوغ رییس سازمان بسیج عشایری از برگزاری همایش بین المللی عشایر عرب و عراق با عشایر ایران در خوزستان در شرایط خاص منطقه در راستای وحدت هرچه بیشتر اقوام ایرانی و اقوام عرب خبر داد.

وی در ادامه اهداف این همایش را وحدت، برقراری روابط دوستانه و صمیمانه بین عشایر دو کشور، انتقال تجربیات ارزشمند عشایر بسیجی در زمینه مسائل اقتصادی، امنیتی و مسائل مورد علاقه دو طرف بیان کرد.

آزوغ مهمانان این مراسم را سران عشایر اعراب، سران طوایف عراق و عشایر ایران عنوان کرد.

رییس سازمان بسیج عشایری همچنین تصمیم دستگاه قضایی عربستان در صدور حکم اعدام شیخ نمر النمر از علمای برجسته شیعی و منتقد رژیم آل سعود را به شدت محکوم کرد.

وی در ادامه به تاثیر کلمات و قدرت نفوذ این روحانی اشاره داشت و افزود: قدرت کلمات در مقابله با حاکمیت آل سعود بسیار قدرتمند تر از سلاح است.

آزوغ در سخنان پایانی با اشاره به ساکت نماندن مردم منطقه نسبت به این بی عدالتی آشکار در آل سعود تصریح کرد: اینجانب به نمایندگی از خیل عظیم عشایر بسیجی و با غیرت و اقوام ایرانی و عشایر عراق صدور این حکم را محکوم کرده و مطمئن هستم این گونه رفتارها جز تضعیف هر چه بیشتر موقعیت منحوس آل‌سعود در منطقه و میان مردم عربستان نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت و مردم عربستان با این گونه احکام دست از مبارزه خود بر نمی‌دارند و رژیم آل سعود تاوان جنایتهای خود را یکجا را می‌دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها