امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119525
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمدرضا محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه هرگونه دخالت نظامی در نبرد با داعش به معنای هم‌پیمانی و همراهی با ائتلاف ساختگی ...

محمدرضا محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه هرگونه دخالت نظامی در نبرد با داعش به معنای هم‌پیمانی و همراهی با ائتلاف ساختگی آمریکاست، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران بنای دخالت نظامی در کشورهای سوریه و عراق را به صورت رسمی ندارد و در حوزه ارائه مشاوره‌های نظامی و حمایت‌های سیاسی اقداماتی کرده است.

رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران نزدیک شدن داعش به حاشیه مرزها و نزدیک شدن به عتبات عالیات را از خطوط قرمز خود می‌داند، تصریح کرد: به هر دلیلی اگر هر یک از این خطوط قرمز مورد تهدید این گروهک و یا عاملین ایجاد آن مانند آمریکا و هم‌پیمانانش قرار گیرد، پاسخ جمهوری اسلامی ایران قاطع و پشیمان کننده برای آنها خواهد بود.

وی در ارتباط با وضعیت روابط ایران و انگلستان نیز گفت: دولت انگلیس با لفاظی‌ها و موضع‌گیری‌های اخیر خود نسبت به ملت ایران برای مدت طولانی راه توسعه روابط با ایران را به روی خود بست و سبب شد تا ارتقای دیپلماسی و توسعه روابط برای مدت‌های طولانی به تاخیر افتد.

رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی گفت: ما این تاخیر توسعه روابط با انگلستان را به فال نیک می‌گیریم.

انتهای پیام/70005/صا20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها