امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119529
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به صدور حکم اعدام ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به صدور حکم اعدام برای شیخ نمر روحانی مبارز شیعه اظهار داشت: حکومت سعودی در ریشه خود با اهل بیت (ع) اصطکاک دارد و از گذشته دور به این ترتیب بوده است که شیعیان در این کشور در نهایت گرفتاری زندگی می‌کنند و هیچ میدانی برای ابراز وجود آنان نیست و محدودیت‌های فراوانی دارند.

وی اضافه کرد: مؤسس و مشوق همه آدم کشی‌های منطقه، عربستان و تفکر حاکم بر این کشور است، داعش،‌النصره، طالبان افغانستان و تندروهای آفریقا دست‌پرورده‌های دولت سعودی هستند و هر کجا افراطیون را می‌بینیم ردپایی از عربستان در کنار آن وجود دارد.

***تمام تروریست‌های دنیا زائیده تفکر سعودی هستند

عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه تمام تروریست‌هایی که در دنیا فعال شده‌اند زائیده تفکر سعودی هستند، بیان داشت: دولت آل سعود دست‌پرورده انگلیس است و امروز تحت سلطه آمریکا قرار دارد و امروز کشوری است که با تمام تأسف عامل تفرقه مسلمانان شده است.

ابراهیمی تصریح کرد: شیخ نمر که امروز بر اساس آزادی که خدا به او داده ابراز وجود می‌کند قابل تحمل برای کشور مستبد، دیکتاتور و خفقان‌زده سعودی نیست و سرکوب می‌شود و همواره آل سعود و حامیانش شیعیان را در تنگنا قرار دادند.

***باید هجمه دیپلماتیک به عربستان وارد کنیم

وی با اشاره به دخالت‌های دولت سعودی در سایر کشورها، یادآور شد: پیروان اهل بیت چه در عربستان و چه در سایر کشورها از دست وهابیون حاکم بر عربستان در رنج و عذاب هستند و آل سعود صلاحیت اداره حرمین را ندارد.

عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان با ذکر این نکته که لازم است کشورمان دیپلماسی فعالی در قبال سرکوب شیعیان در عربستان اتخاذ کند، خاطرنشان کرد: ما باید با دوستان مختلفی که در سایر کشورها داریم رایزنی کنیم و یک هجمه دیپلماتیک به عربستان وارد کنیم تا دست از این جنایات بردارد زیرا همه جهان تشیع نگران آینده شیخ نمر هستند و تمام مسلمانان حق‌طلب دنیا برای آزادی او باید تلاش کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها