امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119537
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
یوناتن بت‌کلیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: گروهک تروریستی داعش با ادعای تشکیل خلافت اسلامی وارد عرصه شده است ولی در واقع ...

یوناتن بت‌کلیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: گروهک تروریستی داعش با ادعای تشکیل خلافت اسلامی وارد عرصه شده است ولی در واقع مجری برنامه‌های اربابان خود است.

وی با اشاره به اینکه کذایی و بی‌اساس بودن ادعاهای حقوق بشر غرب برای جهانیان روشن است، افزود: کذب و بی‌اساس بودن ادعاهای کشورهای غربی بر هیچ یک از ملت‌های حقیقت‌جو، آگاه به مسائل روز و معادلات جهانی پوشیده نیست.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه سران کشورهای غربی مانند همه کشورهای جهان از اقتدار و امنیت حاکم بر کشور ما خبر دارند، ادامه داد: ملت ما از تمدن و فرهنگ دیرپایی برخوردار است، به طوری که اسناد و مدارک زیادی مبتنی بر قدمت تاریخی کشور ما وجود دارد.

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که ادعای اجرای حقوق بشر و شکل‌گیری حکومت جهانی را در تخیلات خود می‌پرورانند، بیش از 200 یا 300 سال تاریخ و قدمت ندارند.

وی با بیان اینکه کشورهای اروپایی سال‌ها و سده‌های طولانی باید بگذرد تا به موقعیت کشورمان دست پیدا کنند، اظهار داشت: در هر زمینه کشور ما به سرآمد و سرمشق سایر ملت‌ها تبدیل شده است.

دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان با اظهار به اینکه سران کشورهای غربی با عوام‌فریبی و سر دادن شعارهای بی‌اساس به دنبال همراه کردن ملل مختلف جهان با خود هستند، بیان داشت: همه سران غربی به الگو بودن کشورمان در همه زمینه‌ها اعم از اطلاعات، امنیت، صنعت و اتحاد باید اعتراف کنند.

بت‌کلیا داعش را دست‌پرورده جهان‌خواران و سوداگران زر و زور دانست و بیان داشت: سرانجام روزی این گروهک‌ها و سران آن سینه اربابان خود را هدف قرار داده و نابودی آنها را رقم می‌زنند.

انتهای پیام/61002/ق20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها