امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119540
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: متأسفانه صداوسیما در

مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: متأسفانه صداوسیما در برخی از بخش‌های خبری پرمخاطب و حتی بخش‌های غیرخبری جایگاه مجلس شورای اسلامی را مورد تخریب و نقدغیرمنصفانه قرار می‌دهد.

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی افزود: در موارد متعددی احساس می‌شود صداوسیما به دنبال عیب‌جویی است و تنها برای جذب مخاطب، نهادهای حاکمیتی جمهوری اسلامی را تخریب می‌کند.

کیایی همچنین تصریح کرد: همین نوع رفتارهای صداوسیما بویژه طی ماه‌های گذشته باعث شده که سه قوه نسبت به عملکرد صداوسیما انتقاد داشته باشند. کما اینکه علاوه بر مجلس، رئیس قوه قضائیه و رئیس جمهوری عدم انعکاس درست اقدامات و یا تخریب فعالیت‌هایشان به دست صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران انتقاد و مسئولان عالی هر سه قوه در مقاطع مختلف از عملکرد این سازمان ابراز نارضایتی کرده‌اند.

وی خواستار حرکت این سازمان بر مدار حرفه‌ای و اخلاقی در فضای رسانه‌ای و اطلاع‌رسانه‌ای و رعایت شأن و جایگاه نهادهای حاکمیتی نظام شد و گفت:‌ متأسفانه سازمان صداوسیما در اطلاع رسانی‌ صحیح و شفاف و بدون جهت‌گیری‌های سیاسی ایفای نقش نمی‌کند و رسانه ملی خود با وجود ایرادات مدیریتی جدی به دنبال عیب‌جویی از نهادهای حاکمیتی است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها