امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119576
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری تهران، غلامحسین اسماعیلی صبح امروز به طور سرزده از دادسرای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری تهران، غلامحسین اسماعیلی صبح امروز به طور سرزده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ری بازدید و از نزدیک با همکاران قضائی و اداری به گفت‌وگو پرداخت.

وی ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند قضات و کارمندان این دادسرا اظهار داشت: متأسفانه تراکم بیش از حد پرونده‌ها در ابعاد مختلف در دستگاه قضائی فشار سنگینی به همکاران اعم از قضات و کارمندان وارد آورده و اجرای عدالت را عملاً با دشواری مواجه ساخته است، باید اذعان کرد که وجود این همه پرونده‌ در عدلیه زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست،‌ پرونده‌هایی که دستگاه قضائی در تشکیل آنها اساساً نقشی ندارد و در این راستا مقوله بسیار مهم پیشگیری از وقوع جرم می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای ایفا کند.

رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به کمبود شدید پرسنل قضائی و اداری در دادگستری کل استان تهران،‌ افزود: امروز در برخی از حوزه‌های قضائی استان این معضل در حد بحران تبلور یافته که می‌طلبد به فوریت در خصوص حل آن تدبیر لازم اتخاذ شود.

اسماعیلی با تأکید بر رعایت نظم و انضباط و ارتقاء سلامت اداری و کارآمدی دستگاه قضائی در سطح استان، گفت: فقدان نیروی ناسالم در محیط کار بهتر از بودن اوست، چرا که این امر به صورت مستمر ایجاد نارضایتی می‌‌کند و بنای ما در دادگستری استان تهران برخورد با هر گونه تخلف و سالم‌سازی محیط کار در جهت اجرای هر چه بهتر عدالت است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها