امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119586
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار بعد از ظهر امروز در دیدار با بازنشستگان مازندران با اشاره به اینکه مشکل

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار بعد از ظهر امروز در دیدار با بازنشستگان مازندران با اشاره به اینکه مشکل بازنشستگان مازندران مربوط به همه ما است اظهار داشت: در ارتباط با بازنشستگان کسانی که مسئولیت دارند باید این احساس را داشته باشند که به‌زودی در جرگه بازنشستگی قرار می‌گیرند.

استاندار مازندران با اعلام اینکه دولت بدهکاری گذشته دولت قبل را پرداخت می‌کند، افزود: طلب امور کارگری اگر اراده قوی در این ارتباط باشد قابل وصول است و دولت متعقد است که باید نسبت به پرداخت بدهی‌ها اقدام کند.

وی با اعلام اینکه کارگران محور مهم توسعه کشور از زمان انقلاب تاکنون بودند، بیان داشت: کارگران بنا به فرمان امام خمینی(ره) پایه‌های اقتصادی شاه را متزلزل کردند و در دوران دفاع مقدس نیز کارگران نقش بسیار برجسته‌ای داشتند.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان اینکه نگاه ما در استان نگاه خطی و جناحی نیست، افزود: از همه ظرفیت استان برای توسعه استان استفاده می‌کنیم.

این مسئول با بیان اینکه برای رفع مشکل مازندران کمیته مربوط به رفع مشکلات کارگری و بازنشستگی باید تشکیل شود بیان داشت: برای رفع مشکل حاد بازنشستگان و کارگران اعتباری در استانداری مازندران در نظر گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: علاقمندی به رفع مشکل رفاهی کارگران و بازنشستگان در بین همه مسئولان مازندارن وجود دارد و مسئولان در این زمینه احساس تنهایی نکنند.

استاندار مازندران تأکید کرد: بزرگ‌ترین سرمایه استان وفاق و همدلی است که در مازندران وجود دارد.

وی با اعلام اینکه مازندران به لحاظ اقتصادی نسبت به سایر استان‌ها از وضعیت مطلوب‌تری برخوردار است، بیان کرد: تورم موجود در کشور 21 درصد است ولی نرخ تورم در مازندران 19 درصد است.

این مسئول خطاب به مسئولان درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: با اجرای طرح تحول سلامت نباید خانواده‌ای در تامین اجتماعی در این زمینه دچار مشکل شود و از هیچ مسئولی این مورد قابل قبول نیست.

فلاح‌جلودار با بیان اینکه مازندران در بحث طرح تحول سلامت رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داد، تصریح کرد: در ارتباط با پزشک خانواده مشکل ما جدی است و با وزیر بهداشت نیز در این زمینه صحبت شد و وزیر نیز اعلام کرد که تا آبان‌ماه مشکل نظام ارجاع حل و فصل می‌شود.

وی در خصوص بازگشایی خانه امید در شهرهای مازندران نیز گفت: ایجاد خانه امید در شهرهای مازندران باید به صورت جدی پیگیری شود.

انتهای پیام/86004/ذ30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار