امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119590
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عین اله جهانی درباره حداکثر سرعت در بزرگراه‌های پایتخت، اظهارداشت: پس ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عین اله جهانی درباره حداکثر سرعت در بزرگراه‌های پایتخت، اظهارداشت: پس از برگزاری جلسات مشترک میان مسئولان پلیس راهنمایی و رانندگی و حوزه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، حداکثر سرعت مجاز در بزرگراه ها مورد توافق واقع شد.

وی حداکثر سرعت مجاز در بزرگراه های شهید بابایی، خرازی و نیز شهید فهمیده را 100 کیلومتر در ساعت اعلام کرد و گفت: سرعت مجاز در بزرگراه های نیایش، شهید همت، زین الدین و نیز بزرگراه آزادگان از سه راه افسریه تا تقاطع غیر همسطح شهید خرازی 90 کیلومتر در ساعت است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، حداکثر سرعت مجاز در بزرگراه های شهید صدر و نیز شهید حکیم را 80 کیلومتر در ساعت اعلام کرد و افزود: حداکثر سرعت در تونل حکیم 60 کیلومتر در ساعت است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: تاریخ اجرای این ابلاغیه، پس از نصب تابلوهای حداکثر سرعت مجاز توسط معاونت اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک و با هماهنگی پلیس راهور تهران به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

سرهنگ جهانی در خاتمه گفت: در صورت نیاز به کاهش سرعت در مکان های مورد نیاز با توجه به طرح هندسی بزرگراه ها با استفاده از علایم  افقی و عمودی راهوردر سطح شهر و بزرگراه ها به شهروندان اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها