امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119596
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رحمت‌الله حافظی با اشاره به اینکه استانداردهای دکل و آنتن‌های مخابراتی توسط شرکت ارتباط شهر تهران و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رحمت‌الله حافظی با اشاره به اینکه استانداردهای دکل و آنتن‌های مخابراتی توسط شرکت ارتباط شهر تهران و همراهی تیم کارشناسی تعیین و اعلام شده است، اظهارداشت: این استانداردها توسط مخابرات تهران به شرکت‌های اپراتور ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه استانداردهای دکل و آنتن‌های مخابراتی توسط شرکت ارتباط شهر به زودی به شورای شهر تهران ارسال می‌شود، افزود: پس از بررسی این لایحه در کمیسیون‌های مربوطه و تصویب آن در صحن علنی، شورای شهر نسبت به نظارت این استانداردها اقدام خواهد کرد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ادامه داد: بر این اساس جزئیات دکل‌ها و مشخصه‌های فنی به درستی تعیین و تصویب شده حتی درباره مکان‌یابی دکل و آنتن‌های مخابراتی نیز ورود شده است و هم‌اکنون ایرادات درباره جانمایی دکل‌ها وجود دارد و حتی تعدادی از دکل‌ و آنتن‌ها بدون اخذ مجوز از شرکت ارتباط شهر حذف شده است از این رو اطلاعات ریزی نسبت به آنها وجود ندارد.

حافظی با بیان اینکه فرصت خوبی تا اپراتورها نسبت به استانداردسازی آنتن و دکل‌ها اقدام کنند، تاکید کرد: آنتن‌هایی که خارج از استاندارد باشند به کمیسیون ماده 100 شهرداری‌ها ارجاع داده می‌شود تا نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام شود.

حافظی در پایان گفت: بهتر است اپراتورها از این فرصت استفاده کنند و با اولویت ایجاد ایستگاه‌های مشترک، کار را دنبال کنند تا علاوه بر کاهش 11 هزار آنتن و دکل مخابراتی از سطح شهر به زیبایی فضا و منظر شهری کمک شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار