امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۸:۵۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1196
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۱
تعداد بازدید: 232
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، حسن سبحانی، داوطلب انتخابات ریاست جمهوری نامه‌ای خطاب به اساتید حوزه و دانشگاه، ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، حسن سبحانی، داوطلب انتخابات ریاست جمهوری نامه‌ای خطاب به اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان و طلاب و روحانیان، ارباب جراید و رسانه‌ها، نمایندگان مجلس و وزراء ادوار مختلف جمهوری اسلامی ایران، هنرمندان، اقتصاددانان و کارشناسان و متخصصان کشور، فعالان سیاسی در احزاب، مجامع، جبهه‌ها، جمعیت‌‌ها، معاونان وزرا، سفرا، استانداران و غیره نوشته است.

وی در این نامه که عنوان آن را «نامه‌ای برای ایران» گذاشته است، ضمن تبیین شرایط کشور، بر نقش و مسئولیت مهم افراد و گروه‌های مرجع در انتخابات ریاست جمهوری پیش‌ رو تأکید کرده و از آنان درخواست کرده است که همچون همیشه، نقش بایسته و بسیار موثر و رسالت تعیین‌کننده خود را در اعتلاء وضعیت کشور با شایسته‌ترین روش ممکن ایفا کنند.

سبحانی در بخشی از نامه خود نوشته است: اینجانب جریان ایفای رسالت دینی و ملی‌ام را با شما بزرگان و نخبگان و افراد حقیقی و حقوقی مورد اعتماد، مرجع ملت، سیاسیون و غیره به مشارکت و مسئولیت مشترک می‌گذارم و شرعا همه شما را برای بررسی برنامه‌های دولت «قانون» متعهد می‌سازم.

وی در این نامه آورده است: دولت «قانون» با گفتمان «مبانی و اصول قانون اساسی»، بر آن است تا اقتصاد را عاری از ربا کند، قانون‌گرایی را که حتی قبح اعلان بی‌اعتنایی به آن زائل شده احیا کند، عدالت را از طریق آگاهی و وقوف عمومی بر لزوم جستن حقوق تکوینی و تشریعی خودشان محقق سازد و بالاخره همه این امور را با تأسی به رسول مکرم اسلام(ص)، با اخلاق مداری که جامعه امروز ما به شدت به آن نیازمند و به آرامش ناشی از آن محتاج است، به سامان برساند. 

سبحانی در پایان نامه نوشته است: باشد تا در روز موعود و محاسبه، از ادای وظیفه‌ام کم نگذاشته باشم و نباشند کسانی که بگویند، ما را بر آن چه جستجوگر آن بودید و در مقام تحقق آن به صحنه آمدید، واقف نکرده‌اید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها