امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11961
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۴
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون وزنه‌برداری، علیرضا دهقان، نماینده تیم وزنه برداری کشورمان، ضمن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون وزنه‌برداری، علیرضا دهقان، نماینده تیم وزنه برداری کشورمان، ضمن شکستن رکورد دوضرب ایران، سه طلای دسته 85 کیلوگرم رقابت‌های نوجوانان آسیا را به دست آورد.

دهقان که فروردین ماه امسال در نخستین تجربه بین المللی خود، مدال طلای رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان را به دست آورده بود، در رقابت‌های قهرمانی آسیا هم بی رقیب بود و با مهار وزنه های 135 کیلوگرم در یک ضرب و 176 کیلوگرم در دو ضرب، با حد نصاب مجموع 311 کیلوگرم، هر سه مدال طلای دسته 85 کیلوگرم را به دست آورد.

دهقان که پیش از این در رقابت‌های جهانی ازبکستان با مهار وزنه 146 کیلویی و رسیدن به حدنصاب مجموع 319 کیلوگرم، رکوردهای یک ضرب و مجموع ایران را به نام خود به ثبت رسانده بود، در رقابتهای قهرمانی نوجوانان  آسیا، با مهار وزنه 176 کیلوگرمی در دو ضرب، باز هم رکوردشکنی کرد. رکورد این حرکت تا پیش از این با 175 کیلوگرم در اختیار سعید محمدپور بود.

پانزدهمین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا امشب با برگزاری دسته 94 کیلوگرم در دوحه قطر پیگیری می‌شود.
انتهای پیام/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها