امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119615
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رزمایش گسترده ارتش مصر از ۱۱ اکتبر آغاز شده است و به مدت ۲۷ روز، یعنی تا ششم نوامبر ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رزمایش گسترده ارتش مصر از ۱۱ اکتبر آغاز شده است و به مدت ۲۷ روز، یعنی تا ششم نوامبر ادامه خواهد داشت.

سرتیپ «محمد سمیر» سخنگوی ارتش مصر در این باره به پایگاه خبری روزنامه الیوم السابع گفت: در رزمایش « بدر 2014» نیروی هوایی و دریایی شرکت خواهند کرد و عملیات آمادگی برای دفاع از حریم هوایی و دریایی و تأسیسات و همچنین آموزش نیروها  انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: در این عملیات تمام واحدهای نیروی هوایی از جمله انواع جنگنده‌ها و هلی‌کوپترهای جنگی و باری، خودروهای زرهی ، تویخانه‌ و نیروهای واکنش سریع حضور خواهند داشت.

سخنگوی ارتش مصر در مورد نیروی دریایی نیز گفت: نیروی دریایی با تمام امکانات از جمله توپخانه و موشک‌اندازها و غواص‌ها و گشت‌های ساحلی و نیروهای ویژه در این رزمایش حضور خواهد داشت.

سرتیپ محمد سمیر، افزود: رزمایش «بدر 2014» بر استراتژی دفاعی تمرکز خواهد کرد و هدف از آن افزایش آمادگی نیروها برای مواجهه با شرایط فوق‌العاده است.

وی با اشاره به اینکه مدت رزمایش 27 روز خواهد بود گفت: رزمایش از 11 اکتبر شروع شده و در 6 نوامبر 2014 به پایان خواهد رسید.

سخنگوی ارتش مصر در انتها یادآور شد: رزمایش پیش رو در چارچوب آموزش نیروها و فرماندهان انجام می‌گیرد و علیه طرف خاصی نیست و ارتباطی نیز با شرایط جدید منطقه ندارد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار