امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119628
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به منطقه عین العرب، «برایان ویلسون» عضو سابق ارتش آمریکا و اهل ایالت «اوهایو» است که در ...

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به منطقه عین العرب، «برایان ویلسون» عضو سابق ارتش آمریکا و اهل ایالت «اوهایو» است که در صفوف نیروهای کُرد در سوریه علیه داعش می جنگد.

وی اسم خود را «زاگرس» که یک اسم کردی است، گذاشته و می‌گوید نزدیک به 2 ماه است که به نیروهای موسوم به «ی.پ.گ» یا نیروهای مدافع خلق پیوسته و به مدت 6 سال هم عضو ارتش آمریکا بوده است. 
برایان ویلسون 6 سال عضو ارتش آمریکا بوده است

این عضو سابق ارتش آمریکا در گفت‌وگویی با خبرنگار فارس تأکید کرد که مقاومت مردمی در کوبانی برای مبارزه با ترویست‌ها به سلاح‌های مدرن و پیشرفته نیاز دارند اما کسی به آنها کمک نمی کند.

وی با انتقاد از عدم کمک آمریکا به کردها در مبارزه با تروریسم، تأکید کرد: نمی‌دانم چرا کشورم به کردها سلاح نمی دهد، شاید به خاطر ترکیه باشد که امروز متحد آمریکاست.

برایان ادامه می دهد: همانطور که دیدیم «جو بایدن» هم به انتقاد از سیاست ترکیه پرداخت و گفت که ترکیه امروز به تروریست‌ها کمک می‌کند اما بعد معذرت خواهی کرد، من فکر می کنم که رئیسش به او گفته که نباید این حرف را می‌زد ولی این حرف‌ها تاییدی بر کمک دولت ترکیه به تروریست‌های داعش است.
ویلسون دو ماه است در صفوف کردها علیه تروریست‌ها می جنگد

عضو سابق ارتش آمریکا درباره نحوه کمک ترکیه به تروریست‌های داعش نیز گفت: تروریست‌ها امروز با ترکیه مرز دارند و دولت ترکیه از طریق همین گذرگاه‌ها هر نوع کمکی در اختیار آنها قرار می‌دهد، آنها می‌خواهند مبارزه کردها را در سوریه از بین ببرند.

وی در ادامه افزود: داعش امروز خطرناک‌ترین گروه ضد بشری است و لازم است همه این موضوع را درک کنند.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها