امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119641
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قاسم ترکاشوند طراح دکور اولین مسابقه بازیگری که از شبکه نمایش پخش خواهد شد در مورد جزئیات دکور گفت: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قاسم ترکاشوند طراح دکور اولین مسابقه بازیگری که از شبکه نمایش پخش خواهد شد در مورد جزئیات دکور گفت: دکور در فضایی به وسعت دو هزار مترمربع اجرا می شود و ساخت دکور در زیربنایی به مساحت 700 متر مربع است.

وی افزود: ما در مجموع پنج اتاق در این دکو داریم که سه اتاق برای آزمون بازیگری و داوران برای تست حضوری در نظر گرفته شده و دو اتاق گریم داریم در کنار سه اتاق آزمون بازیگری ساخته شده که یکی برای گریم داوران خانم و دیگری برای گریم داوران آقا است.

طراح دکور جشنواره و مسابقه بزرگ ستاره بیست خاطر نشان کرد: در کنار این سه اتاق فضایی برای سالن انتظار طراحی و اجرا شده است که شرکت کنندگان در مسابقه قبل از ورود به اتاق داوران و انجام تست حضوری به این بخش وارد می شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: دکور به صورت کامل از چوب است. ما در هر بخش و هر اتاق نورپردازی ویژه ای را انجام داده ایم که الگوی نورپزداری ما مسابقات تلویزیونی برنامه های حرفه ای دنیا بوده است.

ترکاشوند در پایان تصریح کرد: کار گروه دکور بسیار سخت بود زیرا در زمانی بسیار کم باید صحنه مسابقه در مساحت 700 مترمربع آماده می شد ضمن اینکه نباید از کیفیت کار کم می کردیم زیرا به کل کار لطمه می زد.

یادآور می شود مسابقه و جشنواره بزرگ ستاره بیست اولین مسابقه بازیگری در ایران است که با این وسعت برگزار می شود و از 6 هزار نفر از سراسر ایران به مرحله دوم این مسابقه راه یافتند. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه ستاره بیست می توانند به سایت این مسابقه به آدرس www.setareh20.com مراجعه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار