امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119643
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 282
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مهم‌ترین رسالت‌های سازمان دارالقرآن، آموزش عمومی قرآن کریم و تربیت ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مهم‌ترین رسالت‌های سازمان دارالقرآن، آموزش عمومی قرآن کریم و تربیت فعالان قرآنی است به همین منظور هفته گذشته تفاهم‌نامه‌ای بین این سازمان و نهاد نمایندگی رهبری در سپاه پاسداران منعقد شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه سازمان دارالقرآن اساتیدی را به استان‌های مختلف کشور اعزام می‌کند تا دوره‌های روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم را در بین نیروهای سپاه استان‌های مختلف کشور برگزار کنند.

برگزاری 124 ساعت دوره آموزش قرآن در سپاه

برای برگزاری این دوره‌ها آزمونی از علاقه‌مندان اخذ می‌شود و افرادی که علاوه بر داشتن شرایط، موفق به کسب حد نصاب نمره شوند در کلاس‌های 15 تا 20 نفره تحت آموزش قرار می‌گیرند.

این دوره‌های آموزشی در 124 ساعت و به صورت حضوری در نظر گرفته شده است که در آن روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم، آموزش قرائت سه‌گانه، احکام قرآنی و آشنایی با علوم قرآنی تدریس می‌شود.

«محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی قرآن در بین نیروهای سپاه، گفت: این دوره‌ها به صورت حضوری در استان‌های مختلف برگزار می‌شود که پس از برگزاری دوره از افراد آزمونی کتبی و عملی اخذ خواهد شد.

اعطای مدرک معلم قرآن به نیروهای سپاه در 84 سطح

وی ادامه داد: به افرادی که این آزمون‌ها را با موفقیت سپری کنند، گواهینامه رسمی سازمان دارالقرآن اعطا می‌شود و این افراد می‌توانند در سپاه به عنوان معلم قرآن به تدریس بپردازند.

به گزارش فارس، گواهینامه رسمی معلم قرآن سازمان دارالقرآن برای نیروهای سپاه پاسداران در 84 سطح آموزشی پیش‌بینی شده است که تا پایان سال به افرادی که موفق به کسب حد نصاب نمره شوند، تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
معلم سربدار313
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۸
4
2
یه روز غزه و لبنان را و روز دیگر سوریه و عراق را راستی بهبعدش نوبت کیه که به دشمن بفروشنش امان از نامردایی که ما را از امریکا ترساندند خداشاهده که برای رویارویی با انان روز شماری میکنم چون قرار نیست که در بستر بمیرم
آخرین اخبار
پربازدید ها