امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119654
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، کودکان با خواندن کتاب «دنیای حیوانات» به شگفتی‌های آفرینش موجودات زنده بیشتر پی‌می‌برند و نویسنده راه‌های ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، کودکان با خواندن کتاب «دنیای حیوانات» به شگفتی‌های آفرینش موجودات زنده بیشتر پی‌می‌برند و نویسنده راه‌های خداشناسی را برای آنها هموارتر می‌کند.

نویسنده در مقدمه این کتاب که در 33 فصل مطالبی را درباره شگفتی‌های خلقت انواع حیوانات به کودکان ارائه می‌دهد، می‌نویسد: «کودکان عزیز: در این کتاب، به شگفتی‌های خلقت درباره موجودات زنده‌ای که در اطراف ما زندگی می‌کنند، پی می‌بریم. در صفحات بعدی، سفری لذت‌بخش به همراه تعدادی از موجودات زنده دوست داشتنی خواهیم داشت و شما در این سفر از خصوصیات شگفت‌انگیز و جالب این موجودات آگاه می‌شوید. در طول خواندن این کتاب می‌بینید که خداوند متعال تمام موجودات زنده را به طور کامل آفریده است و تمام این موجودات، تجلی زیبایی، قدرت و دانش خداوند هستند.»

او در ادامه می‌نویسد: «سیاره زمین پر از حیوانات متنوع است. در حالی که زیبایی‌های خلقت را می‌بینید به خاطر داشته باشید که خداوند، خالق تمام موجودات است. او تنها از ما می‌خواهد که درباره قدرت و مهارت بی‌‌‌نهایت او در خلقت فکر کنیم و متوجه بشویم او آفریننده تمام موجودات است. همچنین خداوند از ما می‌خواهد که از زیبایی‌های تمام موجودات زنده لذت ببریم و در نتیجه خداوند را دوست بداریم و از او سپاس‌گزاری کنیم زیرا تمام این مخلوقات شگفت‌انگیز را پروردگار عالم آفریده است. خلقت تمام کائنات، تمام حیوانات، گیاهان زیبا، شب و روز و تمام موجودات یک هدف دارد. یعنی هدف از دیدن و فکر کردن درباره خلقت شکوه‌مند و بی‌عیب و نقص خداوند، صرفا تذکر به انسان است که خداوند با چه زیبایی موجودات را خلق کرده است. با مطالعه درباره جهان حیوانات می‌توانیم به دیدگاهی جدید درباره مخلوقات اطراف خود دست یابیم. آیا آماده هستید؟ اکنون ورق بزنید و سری به دنیای حیوانات بزنید. دنیایی از حیوانات شگفت‌انگیز در انتظار شماست.»
«هارون یحیی» نویسنده این اثر، امروزه در بازار کتاب ایران به نامی آشنا و پرفروش بدل شده است. اکنون کتاب‌های متعددی از این نویسنده‌ 58 ساله‌ ترک در ایران، در هر دو حوزه‌ بزرگسال و کودک منتشر و از سوی خوانندگان ایرانی با استقبال رو‌به‌‌رو شده است.

«هارون یحیی» در دو رشته‌ دانشگاهی درس خوانده است؛ هنر و فلسفه. از 24 سالگی نوشتن و انتشار کتاب‌هایش را آغاز کرد و تا به امروز (به گواهی وبگاه رسمی خود او) بالغ بر 230 کتاب در موضوعات مذهبی، علمی و سیاسی نوشته است. چنانچه سری به وبگاه کودکان او بزنید، با 12 جلد از کتاب‌هایی روبه‌رو خواهید شد که او برای کودکان و نوجوانان نوشته است. همه این کتاب‌ها نیز تاکنون توسط علیرضا عیّاری ترجمه و توسط ناشران مختلف منتشر شده‌اند که از آن جمله‌اند؛ «دنیای شگفت‌انگیز بدن ما» ، «دنیای شگفت‌انگیز اطراف ما» و «اسرار آفرینش» که هر سه کتاب توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده‌اند.

چاپ چهارم کتاب «دنیای حیوانات» در شمارگان 5000 نسخه، 128 صفحه با قیمت 5هزار تومان منتشر شده است. برای تهیه این کتاب می‌توانید با شماره تلفن88964115 تماس بگیرید.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها