امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119694
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد که آمریکا، غرب و همه کشورها و

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد که آمریکا، غرب و همه کشورها و طرف‌هایی که اموال و سلاح در اختیار دارند و خواب نابود ساختن دستاوردها و پیروزی‌های فرزندان مقاومت را در سر می‌پرورانند،‌ هیچ گاه به اهدافشان نخواهند رسید.

گزارش وبگاه خبری تلویزیون «المنار» حاکی است که سید صفی الدین طی سخنانی در جشن بسیج پرورشی حزب الله به مناسبت اعطای «جایزه فکر اسلامی اصیل»، گفت: به یاری خدا تحولات زیر و رو شده و چنانچه اینها گمان می‌کردند که می‌توانند در منطقه هر آنچه را بخواهند اعمال کنند، ناکام شده و به اهدافشان نخواهند رسید.

رئیس شورای اجرایی حزب الله افزود: کسی اهالی شهر کوبانی (عین العرب) را رها می‌کند تا زنان و کودکانش کشته شوند، حق در سر پروراندن طرح‌ها را ندارد... آنها به اهدافی که در سر دارند نخواند رسید... اینهایی که منطقه را با انواع اسلحه مسلح کردند و کینه و فتنه مذهبی و طائفه‌ای را در آن تزریق کردند، جاهل و نادانند.

وی تاکید کرد که در سایه علم، آگاهی و بصیرت این جاهلان جایی نخواهند داشت.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها