امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۲:۵۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1197
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۵۱
تعداد بازدید: 273
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در افتتاحیه دوره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در افتتاحیه دوره آموزشی شهید سیده طاهره هاشمی که با حضور فرماندهان نواحی (شهرستان های) بسیج سراسر کشور برگزار شد گفت: امام خامنه ای در سال جدید خواستار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی شده اند و الگویی بالاتر از حضرت زهرا سلام الله علیها برای حماسه سازی در سیاست و اقتصاد وجود ندارد.

نقدی با اشاره به حماسه های حضرت زهرا سلام الله علیها در زمینه سیاسی و اقتصادی در طول زندگی پربرکت خود اظهار داشت: تقارن شروع سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی با ایام شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها حاوی پیام می باشد و شهدایی همچون شهید دیالمه و شهید سیده طاهره هاشمی نیز راه این حضرت را رفتند و این شهدا حجت های خدا هستند تا کمبودها، مانع حرکت نشود.

* «شیطان بزرگ» بودن آمریکا یک شعار نیست بلکه یک حقیقت است

وی با اشاره به نامگذاری حکیمانه امسال از سوی ولایت، حماسه سازی را در اوج جنگ و سختی ها دانسته و تصریح کرد: امروز خصومت آمریکا با ایران در اوج خصومت و درگیری می‌باشد و ولی امر در این وضعیت خواستار حماسه سازی شده اند چراکه آمریکا، اروپا و جوامع استکبار منشاء و ملجا تمامی ظلم ها، مرکز تولید سلاح های پیشرفته و کشتار جمعی، منشاء تولید فیلم ها و محتوای فاسد و مستهجن، منشاء اختلافات بین اقوام و جوامع، پشتیبان تولید مواد مخدر و محور غارت ثروت و اقتصاد جوامع است.

* امروز جمهوری اسلامی با وجود همه ضعف ها تنها نماد حقانیت است

وی به نقش آمریکا در اتفاقات میانمار و سوریه و پشتیبانی از رژیم صهیونیستی اشاره کرد و ادامه داد: «شیطان بزرگ» بودن آمریکا یک شعار نیست بلکه یک حقیقت است و امروز جمهوری اسلامی با وجود برخی کاستی ها تنها نماد حقیقت و حقانیت می باشد و در هیچ جای دنیا حقیقت نابی که امروز جمهوری اسلامی پرچمدار آن است دیده نمی شود چون ایران تنها کشوری است که با حقیقت اسلام ناب در سراسر جهان از مظلومین دفاع می کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تقابل امروز ایران و آمریکا را اوج درگیری و جنگ دو نماد حق و باطل دانست و بیان کرد: آمریکا چون توان نظامی کافی ندارد، نمی تواند در جنگ با ایران از سلاح استفاده کند چراکه طبق محاسبات شکست خواهد خورد ولی از گزینه نظامی بعنوان گزینه روی میز حرف می زند و یا از حمله نظامی اسرائیل به ایران حمایت می کند اما خوب می داند که قدرت کار نظامی را ندارد.

* قرآن‌ها در اوج درگیری که دیگر سلاح، کارایی نداشت بر سر نیزه رفت

وی با بیان اینکه معاویه لعنت الله علیه در اوج درگیری که سلاح کارایی نداشت، قرآن ها را بر سر نیزه کرد افزود: امروز آمریکا در تمام عرصه ها غیر از نظامی، سرسختانه با ایران دشمنی می کند و اوباما دروغگوترین و منافق ترین رییس جمهور آمریکاست که حتی در عرصه داخلی و خارجی هرجا زمینه شکوفایی و پیروزی برای ایران باشد، مقابله می کند.

* معاملات بین المللی با دلار یک ظلم تاریخی و قانون استعماری است

وی معاملات بین المللی با دلار را یک ظلم تاریخی و قانون استعماری دانست و خاطرنشان کرد: امروز آمریکا در عرصه فرهنگی و تبلیغی، 70 فرستنده ماهواره ای علیه ایران را به 120 فرستنده افزایش داده است؛ در عرصه تروریستی در نزدیکی کاخ سفید به منافقین دفتر کار داده و از ترور دانشمندان ایرانی حمایت می کند؛ جایزه اسکار را طی دو سال اخیر به فیلم های ضدایرانی و غیر هنری اختصاص داده است؛ ورزش کشتی را از المپیک حذف کرده و ... که شمردن دشمنی های آمریکا علیه ایران فرصت زیادی می خواهد و امروز ملت ایران در کُشتی با آمریکا توانسته آمریکا را روی پل ببرد و با کمی مقاومت می تواند آنرا ضربه فنی کرده و شکست دهد.

* ملت ایران نعمتی است که خدا به هیچ پیامبری در طول تاریخ نداده است

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با بیان اینکه نام بردن از حماسه، ذهن ها را به بسیج متبادر کرده و بسیج حرف اصلی را در حماسه می زند، گفت: فرمانده این میدان حماسی، مقام معظم ولایت است که با این سن و سال چقدر کار می کند و در تمامی عرصه ها رصد، راهنمایی، پیگیری و مطالبه می نماید.

وی ولیّ امر و مردم انقلابی را حجت های امروز عنوان کرده و اظهار داشت: سال گذشته با وجود تحریم های خارجی و سوء مدیریت های داخلی، مردم در 22 بهمن حضوری بر خلاف انتظار دشمنان و حتی مسئولان داشتند و از نظام و انقلاب دفاع کردند. ملت ولایتمدار ایران اسلامی نعمتی است که خدا به هیچ پیامبری در طول تاریخ نداده است که به برکت خون شهدا و استواری ولایت در زیر باران تهاجم تبلیغاتی و شایعه پراکنی دشمن از حقیقت دفاع می کنند و هر روز ارزش ها به صورت ناب تری عرضه می شود.

* بی شک اهل بیت علیهم السلام بسیج را در عرصه های مختلف تنها نمی گذارند

وی با اشاره به عنایت حضرت زهرا سلام الله علیها به شهید برونسی در نشان دادن معبر و راهنمایی شهید وزوایی توسط امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در جبهه؛ ادامه داد: بی شک اهل بیت علیهم السلام نیز بسیج را در عرصه های مختلف تنها نمی گذارند همانطور که تاکنون توانستیم در مقابل همه استکبار ایستادگی کنیم.

* امروز طلیعه پیروزی در گوشه های دنیا دیده می شود

نقدی حماسه را حرکت پرشور و انجام ویژه و غیر عادی کارها دانست و بیان کرد: در این راه به کمبودهای جزئی و کمبود امکانات نباید توجه کرد بلکه این اراده انسان است که کارها را انجام داده و با ابتکار و خلاقیت و توکل و توسل، بن بست شکنی می کند.

وی در پایان سخنان خود نمایان شدن طلیعه پیروزی در گوشه های دنیا را یادآور شده و افزود: بسیج با حماسه سازی های خود به دشمن نشان خواهد داد اگر متوسلیان را از ما گرفته، امروز صدها متوسلیان در ایران وجود دارد که تا پرچم اسلام را در افق جهان برافراشته نکنند استراحت نخواهند کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها