امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119707
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۴
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روند کند ساخت و ساز مسکن مهر و مشکل عدم نصب انشعابات ماه‌هاست که سوژه اصلی پروژه مسکن ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روند کند ساخت و ساز مسکن مهر و مشکل عدم نصب انشعابات ماه‌هاست که سوژه اصلی پروژه مسکن مهر است، اما موضوعی که با به نیمه رسیدن واحدهای مسکن مهر به روز است و تازگی دارد طلب پیمانکاران مسکن مهر است که این روزها تعداد آنها هم کم نیست.

در حاشیه افتتاح مرکز انتظامی فاز 8 پردیس برخی از پیمانکاران مسکن مهر (پیمانکاران دسته 2) با تجمع در مقابل این مرکز انتظامی مشکلات خود را که عدم پرداخت مطالبات‌شان است و ماه‌هاست به دنبال آن هستند را اطلاع نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی رساندند.

بنابراین گزارش، علیرغم اینکه نریمان نیز در مواجه با این پیمانکاران دستور پیگیری مشکلات را داد، برخی از این پیمانکاران در تماس با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اعلام کردند  هنوز مشکل‌شان برطرف نشده و پرداخت مطالبات‌شان مشخص نیست.

این پیمانکاران مسکن مهر در پاسخ به سؤال نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه چه میزان طلب دارید اعلام کردند که هر کدام از پیمانکاران از 25 تا 85 میلیون تومان از شرکت "نکونام فرم" طلب دارند.

جمشید بهبودی که به عنوان پیمانکار شرکت نکونام فرم در نمای ساختمان فعالیت می‌کند به خبرنگار فارس گفت: در حال حاضر بالغ بر 85 میلیون تومان از این شرکت که خود نیز پیمانکار شرکت عمران پردیس است طلب دارم.

وی افزود: این شرکت دفتر مرکزی خود را هم در تهران جمع‌ کرده و متأسفانه هر بار که برای دریافت مطالبات خود به شرکت عمران پردیس مراجعه می‌کنیم پاسخ درستی دریافت نمی‌کنیم.

وی افزود: این میزان طلب (85 میلیون تومان) بابت نمای 12 بلوک است که حدود 100 واحد مسکونی می‌شود.

حشمت‌الله میرزایی نیا نیز یکی دیگر از پیمانکاران طلبکار است که به عنوان تأسیساتی فاز 8 پردیس مشغول به فعالیت بوده است.

وی افزود: در حال حاضر بالغ بر 25 میلیون تومان از بابت 7 بلوک از شرکت نکونام فرم طلبکار هستم.

وی ادامه داد: متأسفانه مدیر این شرکت به ندرت در ایران حضور دارد و ساکن ایران نیست و ما نمی‌توانیم او را ببینیم که طلب‌های خود را بگیریم.

وی گفت: نمی‌دانیم که باید شکایت خود را به کدام نهاد ببریم.

خدایاری یکی دیگر از پیمانکاران کانال سازی مسکن مهر گفت: 5 ماه است که به دنبال دریافت مطالباتمان از شرکت عمران پردیس هستیم، اما فقط وعده و وعید می‌دهند.

خدایاری افزود:مطالباتم بابت بخشی از پروژه‌های مسکن مهر فاز 8 است که حدود 83 میلیون تومان می شود.

وی ادامه داد: در این رابطه چندین بار به شرکت عمران پردیس مراجعه‌ کرده‌ام و هر بار فقط وعده پرداخت بدهی‌های ما را داده‌اند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار