امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119748
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی‌اکبر محمدزاده در حاشیه دیدار با‌ آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری امام جمعه قم که ظهر امروز در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی‌اکبر محمدزاده در حاشیه دیدار با‌ آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری امام جمعه قم که ظهر امروز در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور در قم انجام شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران ابراز کرد: نظارت بر مسابقه‌های فوتبال در 90 دقیقه بر عهده کمیته انظباتی و نظارت بر حاشیه‌های بیرون از زمین بازی بر عهده کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال است.

وی با اشاره به اینکه معافیت 27 بازیکن در رشته فوتبال صادر شده است، اضافه کرد: این بازیکن‌ها در روزهای سه‌شنبه و یکشنبه دفاعیات خود را ارائه خواهند داد و وضعیت پرونده آن‌ها بررسی خواهد شد.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال کشور با بیان اینکه نتایج کارگروه بررسی ورزشکاران دارای معافیت بر اساس رای‌گیری اعضا این کارگروه اعلام خواهد شد، گفت: افراد مذکور نباید خلاف‌های خود را افرایش دهند زیرا دچار مشکلات بیشتری خواهند شد.

وی به وظایف کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال کشور اشاره کرد و ادامه داد: این کمیته به دنبال مچ‌گیری نیست بلکه به دنبال دست‌گیری افراد است.

محمدزاده از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال کشور به عنوان تامین کننده سلامت این رشته ورزشی نام برد و تاکید کرد: اگر افرادی که در عرصه ورزش تخلفی را انجام داده‌اند، جرم‌هایشان احراز شود بر طبق قانون مجازات خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه در برنامه ورزشی 90 از افراد به صورت مستقیم نام برده می‌شود، افزود: حریم‌های شرعی و فقهی در این برنامه باید رعایت شود.

انتهای پیام/78016/ع30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها