امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11976
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۰۵
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا طلایی عضو شورای شهر تهران عصر امروز در جلسه حامیان قالیباف گفت: نقد ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا طلایی عضو شورای شهر تهران عصر امروز در جلسه حامیان قالیباف گفت: نقد کردن با تخریب متفاوت است و کاندیداها حق توهین و تخریب یکدیگر را ندارند، مردم نیز برای انتخاب از بین این هشت شخصیت نباید از سر حب و بغض عمل کنند. بلکه باید کارنامه افراد را در نظر گیرند.

وی افزود: قالیباف زمانی که در نیروی انتظامی بود رویکردش این بود که همه مردم در همه جا نیاز به امنیت دارند و سازمان نظامی ـ‌ انتظامی را به سازمان اجتماعی انتظامی تبدیل کرد. به طوری که نحوه فعالیت پلیس به شیوه اجتماعی طراحی شد.

عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: قالیباف در نیروی انتظامی در هر کلانتری نیروی مددکار به کار گرفت به طوری که 60 درصد از مشکلات اجتماعی مردم حل شد.

وی با اشاره به فعالیت‌های قالیباف در نیروی انتظامی عنوان کرد: حضور پلیس زن برای اولین بار پس از انقلاب در زمان قالیباف رخ داد و سیستم‌های 110 و 197 نیز توسط وی فعال شد.

وی با اشاره به فعالیت‌های قالیباف در شهرداری تهران نیز، گفت: قالیباف هنرش این بود که شهرداری را از یک سازمان خدماتی عمرانی به یک سازمان اجتماعی خدماتی و عمرانی تبدیل کرد و در حال حاضر 16 هزار زن سرپرست خانوار تحت نظر شهرداری تهران هستند.

طلایی ادامه داد: خدا مرا لعنت کند اگر این ویژگی‌های قالیباف را با نگاه منفعت‌جویی خود بگویم بلکه من کارنامه قالیباف را بیان می‌کنم که بیانگر توانمندی‌های او بوده است.

طلایی اظهار داشت: قالیباف برنامه محور است، جوانگرا است و به خرد جمعی نیز توجه دارد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به استعفای قالیباف در سال 84 از نیروی انتظامی گفت: در آن سال قالیباف خودش تصمیم نگرفت که از پلیس جدا شود بلکه در راستای عمل به تکلیف جدا شد و  در سال 88 نیز قالیباف برای ریاست جمهوری کاندید شد ولی در بیان ولایت ‌مداری او همین بس که زمانی که احساس کرد نظر مقام معظم رهبری بر استمرار دولت است انصراف داد.

وی گفت: شعور و عقل سیاسی قالیباف قابل تحسین است به طوری که او قبل از بروز فتنه اعلام کرد که فتنه در پیش است.

طلایی در ادامه در جمع حامیان قالیباف گفت: ما در کشور حزب نداریم و احزابی که به وجود آمد به دلایل گوناگون موفق نبودند ولی باید تشکیلاتی را سازمان‌دهی کنیم که در هر محله به صورت نهاد مردمی فعال باشند.

وی گفت: اعضای گفتمان پیشرفت و عدالت تشکلی را راه‌اندازی کردند که در محله‌های تهران فعال شدند.

عضو شورای شهر تهران گفت: این تشکیلات می‌تواند نیروهای مومن، متدین و انقلابی را به مجلس شورای اسلامی معرفی کند.

وی افزود: اگر فضا را برای نقش‌آفرینی جوانان کشور باز کنیم جوانان نسل امروز از نسل اولی‌های انقلاب مومن‌تر و کارآمدتر هستند.

طلایی ادامه داد: تشکیلات حامیان قالیباف باید چگونگی ایفای نقش برای گسترش حضور مردم پای صندوق‌های رای را به مردم اطلاع دهند و همچنین برای تحقق حماسه سیاسی هدف داشته باشند.

وی برگزاری مناظره جوانان شهر تهران در محله‌ها خبر داد و گفت: باید در محلات با حضور کارشناسان تشکل پیشرفت و عدالت مناظره‌هایی برگزار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها