امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119771
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اینچئون، وحید کشتکار با شکستن رکورد بازی‌های آسیایی در شنای 400 متر کلاس S13  پاراآسیایی اینچئون را به نام و ایران ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اینچئون، وحید کشتکار با شکستن رکورد بازی‌های آسیایی در شنای 400 متر کلاس S13  پاراآسیایی اینچئون را به نام و ایران رقم زد. وی با ثبت رکورد 5:6 اولین مدال طلای کاروان ایران در اینچئون را ازآن خود کرد.

* سید عرفان حسینی دومین طلای کاروان ورزشی غدیر را در رشته پرتاب نیزه در بازی‌های آسیایی را از آن خود کرد.

* پس از قهرمانی سید عرفان حسینی در رشته دوومیدانی پرتاب نیزه، سجاد نیک پرست دیگر نماینده کشورمان در همین ماده و در کلاس F12 با پرتاب نیزه به مسافت 56 متر و 79 سانتیمتر مدال نقره را تصاحب کرد و در جایگاه دوم قرار گرفت.

* در ادامه روز نخست رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی اینچئون، هاجر تکتاز در ماده پرتاب دیسک با مسافت 21 متر و یک سانتیمتر به مدال نقره بازی‌های دست یافت.

* اوید احسانی شکیب در ادامه رقابت‌های دوومیدانی دومین دوره بازی‌های پاراآسیایی و در پرتاب وزنه با ثبت رکورد 12 متر و یک سانتیمتر به مدال نقره بازی‌ها دست پیدا کرد.

* مریم رحمانی بدمینتون‌باز کشورمان در بازی‌های پاراآسیایی مقابل نماینده اندونزی قرار گرفت. رحمانی در این دیدار با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

* در ادامه دومین دوره مسابقات پاراآسیایی یونس سیفی‌پور، ملی‌پوش دوومیدانی ایران در ماده پرتاب دیسک مردان در کلاس F32 توانست به مدال برنز دست پیدا کند.

* تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان ایران در سومین مسابقه خود در بازی های پاراآسیایی اینچئون تایلند را با نتیجه 93 بر 48 شکست داد.

* ملی پوشان فوتبال 5 نفره ایران در نخستین بازی خود در بازی‌های پاراآسیایی مقابل تایلند به میدان رفت. در این بازی ملی‌پوشان ایران نیمه اول را تهاجمی آغاز کردند و توسط زادعلى اصغری دروازه تیم تایلند را گشودند. تیم ایران در نیمه دوم نیز بازی برتری را نسبت به حریف خود انجام داد و و موفق شد برتری خود را حفظ کند و با همان نتیجه یک بر صفر به برتری برسد.

* ر ادامه رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های پاراآسیایی 2014 علیرضا مختاری در ماده پرتاب دیسک مردان کلاس F51/52/53 با ثبت رکورد 21 متر و 86 سانتی‌متر به مدال طلا دست یافت.

* حامد اصغریان در رقابت‌های شنا در ماده 400 متر کلاس اس 12 ششم شد. وی در این ماده رکورد 5:34:58 را کسب کرد و از کسب مدال باز ماند.

* در ادامه رقابت‌های دوومیدانی بازی های پاراآسیایی پیمان نصیری در ماده دوی 1500 متر مردان کلاس T20 با ثبت رکورد 4 دقیقه و 29 هزارم ثانیه علاوه بر شکستن رکورد بازیهای پاراآسیایی به مدال طلا دست یافت.

* شاهین ایزدیار نماینده ایران در ماده 50 متر آزاد مردان کلاس اس 10 در مکان دوم قرارگرفت. وی که در این ماده با نماینده رقابت نزدیکی داشت با کسب رکورد 25:44 دوم شد و به مدال نقره بسنده کرد.

* در رقابت های پاراآسیایی اینچئون محمد کریمی وزنه بردار خوب کشورمان نتوانست رکوردی بالاتر از رقبای خود داشته باشد و به همین علت دستش از کسب مدال کوتاه ماند. کریمی در بار اول، وزنه 146 کیلو را به خوبی مهار کرد و سپس وزنه 150 کیلوگرم را روی سینه کشید، اما در حرکت سوم وقتی وزنه 156 را انتخاب کرد، نتوانست به خوبی کارش را به اتمام برساند و به مدالی نرسید.

* در ادامه رقابتهای دوومیدانی بازی های پاراآسیایی محسن کائیدی در ماده پرتاب نیزه مردان کلاس F33/34 با ثبت رکورد 33 متر و 40 سانتیمتر به مدال نقره دست یافت.

* محمدحسین کریمی، عضو تیم شنای جانبازان و معلولان در ماده 50 متر آزاد -اس 13- سوم شد و برنز گرفت. کریمی دراین ماده با رکورد 27:68 به کار خود پایان داد و سوم شد.

* اعظم خدایاری در ماده پرتاب دیسک زنان کلاس F57 با ثبت رکورد 24 متر و 11 سانتی‌متر به مدال نقره دست یافت. فاطمه منتظری در همین ماده به مدال برنز رسید. حسن دهقانی پرتاب‌گر وزنه ایران به مدال نقره کلاس F20 رسید.

نمایندگان ایران در روز دوم بازی‌های پاراآسیایی در 11 رشته با حریفانشان رقابت می‌کنند.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها