امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119773
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد جزئیات جلسه امروز ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد جزئیات جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آزمون پایه و کارورزی بهداشت که قبلاً نیز مورد بحث واقع شده بود از آنجا که مجدداً مایه نگرانی اعضا شده بود، مورد بررسی قرار گرفت.

وی از بحث در مورد پذیرش دانشجوی دکترا در دانشگاه آزاد به میزان 12 هزار نفر و به روایتی 17 هزار نفر به عنوان بخش دیگر جلسه امروز کمیسیون یاد کرد و گفت: این موضوع، پیامدهای عجیبی دارد و ما خود با کسی روبه‌رو شدیم که به تازگی PHD گرفته اما 55 ساعت در ماه تدریس دارد.

جعفری به سفر قریب‌الوقوع اعضای کمیسیون آموزش به استان مازندران اشاره کرد و افزود: موضوع استفساریه قانون 2 تبصره 17 قانون استخدامی مورد بحث اعضاء قرار گرفت و این سؤال مطرح شد که آیا دانشجویان دانشگاه امام علی کردکوی مشمول آیین نامه می‌شوند یا نه، که نتیجه‌گیری به بعد موکول شد.

وی درخواست بعضی اعضای کمیسیون در مورد اعمال ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس مبنی بر اینکه در صورت تقاضای 10 نفر از نمایندگان، وزیر یا رئیس‌جمهور به علت عدم اجرای قانون به قوه قضائیه معرفی می‌شوند را مورد اشاره قرار داد و گفت: با تقاضای 10 نفر از نمایندگان موضوع عملکرد مرکز جذب هیأت علمی در وزارت علوم که در آن برخلاف قانون عمل شده است در دستور قرار گرفت و مقرر شد کمیته‌ای تشکیل شده و از نزدیک این موضوع را بررسی کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها