امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119797
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا عزیزی‌فارسانی نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز یکشنبه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا عزیزی‌فارسانی نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز یکشنبه در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی مجلس بروکراسی را از عوامل اثرگذار در رکود کشور عنوان کرد و اظهار داشت: بروکراسی توان سازمان‌ها و افراد را گرفته و آنها را پشیمان می‌کند.

وی با اشاره به اینکه ساز و کارهای لازم برای برون رفت از رکود با بسیاری از ساز و کارهای مقابله با تورم ناسازگار است، افزود: لازم است در اجرای سیاست‌های اصل 44 بازنگری شده و با خصوصی‌سازی واقعی به رشد داخلی کمک کنیم.

عزیز‌ی‌ فارسانی احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، رقابتی کردن بازار، اصلاح ساختار نظام مالیاتی و مبارزه با پولشویی را عامل کمک به برون رفت از رکود تورمی خواند و با اشاره به ارائه طرحی به عنوان اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه با تأکید بر اصل 64 قانون اساسی تقاضای بررسی خارج از نوبت آن را مطرح کرد.

عزیزی با گرامیداشت یاد و خاطره مهر ماه سال 1371 که استان کهگیلویه و بویراحمد میزبان مقام معظم رهبری بود این مقطع را نقطه عطفی در تاریخ این استان خواند و با گرامیداشت سالروز تأسیس وزارت اطلاعات در بخش دیگری از نطق خود تأکید کرد: جامعه‌ای خالدار خواهد بود که در اقتصاد دارای بنیان‌های استوار باشد.

وی با اشاره به اجرا شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده در طول چند سال گذشته تصریح کرد: امیدواریم پس از یک سال از ارائه طرح اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه با هدف حل مشکل مناطق محروم اصلاحیه آن که به صورت کارشناسی در مهر ماه 93 تقدیم مجلس شد مورد تأیید نمایندگان قرار گیرد.

نماینده اردل برخی مشکلات حوزه انتخابیه خود از جمله فقدان راه‌های مواصلاتی مناسب و عدم دسترسی به آب شرب سالم را یادآور شد و خاطرنشان کرد: متأسفانه طرح اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه در مجلس هشتم رأی نیاورد در حالی که اساس آن رفع محرومیت است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها