امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119801
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسدالله بادامچیان در خصوص اظهارات صادق خرازی درباره مصاحبه وی اظهار داشت: هر کس نظرش اگر طبق ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسدالله بادامچیان در خصوص اظهارات صادق خرازی درباره مصاحبه وی اظهار داشت: هر کس نظرش اگر طبق مبانی و اصول باشد محترم است.اظهارنظر هم آزاد است. اما خوب بود ایشان متن کامل مصاحبه بنده را مطالعه می‌فرمودند و اکتفا به تیتر برخی خبرگزاری‌ها که مطابقت با گفته‌های اینجانب ندارد، نمی‌کردند. آنگاه متوجه می‌شدند که بنده بر اساس همان مشی برادر بزرگوارم مرحوم عسگراولادی سخن گفته‌ام.

وی افزود: تذکراً این جانب عضوی کوچک از حزب پرافتخار موتلفه اسلامی هستم و ادعایی نداشته و ندارم و اگر بخواهم مانند کسی باشم دوست دارم بهشتی گونه رفتار و گفتار داشته باشم، نه کسینجر صهیونیست که عامل استکبار آمریکاست.

بادامچیان تصریح کرد: در مورد اصلاح طلبی و اصلاحات نیز نظرات خود را با رعایت احترام و ادب گفته‌ام و آنها را غیر ایرانی یا غیر مسلمان ندانسته و نمی‌دانم اما مسلماً مشی و استراتژی و تفکرات اصلاح‌طلبان موجود را نمی‌پسندم و با فتنه‌گران و همراهان فتنه در اصلاح‌طلبی هم مخالفم و این حق هر شهروند است که موافق یا مخالف این یا آن جریان باشد.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد : مشی اخلاقی حاکم در موتلفه اسلامی، همان مشی مرحوم استاد عسگراولادی است که موجب شد که آن مرحوم به عضویت در موتلفه اسلامی همواره مباهات کند و بعد از ایشان همین مشی ادامه دارد.

وی افزود: بنده هم معتقدم که همه آحاد ملت ایران اعم از اصلاح‌طلب و دیگران در زیر خیمه بلند انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی به رهبری امام خامنه‌ای زندگی می‌کنند و طبعاً همه در برابر قانون و آزادی‌ها برابرند و البته هر مجموعه‌ای از امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای و قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی فاصله بگیرد، از ملت بزرگ ایران به همان اندازه فاصله خواهد داشت.

به گزارش فارس، صادق خرازی عضو هیات مؤسس تشکل نواصلاح طلب ندا طی گفت‌وگویی اظهار داشته است: ای‌کاش در موتلفه مشی اخلاقی شادروان مرحوم آقای عسگراولادی حاکم می‌شد، آن مرحوم با وجود آنکه دارای دیدگاهی متفاوت با برخی طبقات اجتماعی بود، دو خصلت نیک را هرگز به هوای نفس و خود خواهی واگذار نکرد. نخست رعایت ادب و اخلاق در داوری نسبت به افراد و دوم انصاف و مروت نسبت به مکتب‌های دیگر سیاسی و اجتماعی، حتی اگر به لحاظ فکری با آنها زاویه داشت.

خرازی در بخش دیگری از سخنان خود می‌افزاید: ایشان در صحبت کردن ید‌طولایی دارند و علاقه‌مندند همگان، ایشان را کسینجر موتلفه بدانند. از اینکه ایشان خیل عظیم جامعه اصلاح‌طلب را ایرانی دانسته‌اند ظاهرا باید سپاسگزاری کرد. 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها