امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119827
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، منوچهر حبیبی ظهر امروز در نشست با مسئولان شهر آبگرم و متصدیان امور گردشگری که در دفتر جلسات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، منوچهر حبیبی ظهر امروز در نشست با مسئولان شهر آبگرم و متصدیان امور گردشگری که در دفتر جلسات معاونت عمرانی استاندار قزوین گردهم آمده بودند، اظهار کرد: ظرفیت آب‌درمانی در منطقه آبگرم بسیار ارزشمند است و از فرصت‌های گردشگری محسوب می‌شود.

وی افزود: گردشگری یکی از چهار محور توسعه استان قزوین تعریف شده است و در نظر داریم با توجه به مشکلات اقتصادی موجود توجه ویژه‌ای به آن داشته باشیم چراکه توسعه این مهم با استفاده و بهره‌برداری از حداقل امکانات فراهم می‌شود.

این مسئول ادامه داد: به تبع آن می‌توان رونق کسب و کار و اشتغال‌زایی را با سرعت بیشتری به وجود آورد.

معاون عمرانی استاندار قزوین تصریح کرد: در حال حاضر دو مجموعه کارهای مطالعاتی خود را در منطقه آبگرم آغاز کرده‌اند و سعی در استفاده از ظرفیت آب‌درمانی منطقه آبگرم دارند.

حبیبی تصریح کرد: باید تلاش شود مشارکت مجموعه‌های دیگری به منظور سرمایه‌گذاری در این حوزه به دست آید چراکه تنها فعالیت انحصاری دو مجموعه نمی‌تواند توفیقات مناسبی در توسعه گردشگری این منطقه حاصل کند.

وی ادامه داد: مشارکت بخش‌های خصوصی بیشتری در کنار سازمان همیاری‌ها که از تجربه کاری قابل قبولی در این عرصه برخوردارند می‌تواند راهکار خوبی به منظور توسعه گردشگری منطقه آبگرم باشد.

حبیبی خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی مؤثر نیز از جمله راهکارهایی است که علاوه بر جذب سرمایه‌گذار در حوزه آب‌درمانی نقش مهمی در پیشبرد دیگر پروژه‌های عمرانی و درآمدزایی منطقه آبگرم ایفا می‌کند و نباید نسبت به آن بی‌توجه بود.

انتهای پیام/77015/ز20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها