امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119830
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، مرتضی رحمانی موحد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، مرتضی رحمانی موحد در نشست صمیمی با کارشناسان و کارکنان معاونت گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در مشهد اظهار کرد: خراسان رضوی یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین استان‌ها در حوزه گردشگری است و این استان در هر دو حوزه گردشگری داخلی و گردشگری خارجی دارای اهمیت فراوانی است.

وی افزود: همه باید کمک کنیم تا اهداف و ماموریت‌های سه‌گانه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به خوبی پیش برود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد افزود: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که می‌تواند در آینده پیگیری شود ایجاد و راه‌اندازی دفاتر و اتاق‌های در هتل‌ها برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و نیز آثار و ابنیه‌های فرهنگی و تاریخی و همچنین معرفی آداب، سنن و رسوم مردم است.

در این جلسه که رجبعلی لباف خانیکی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و معاونان این اداره کل نیز حضور داشتند مهم‌ترین موضوعات مرتبط با مسائل گردشگری خراسان رضوی بررسی شد.

انتهای پیام/70005/صا/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها