امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119834
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حجت‌الاسلام سید سعید رضا عاملی امروز در یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی‌ که در محل هتل المپیک برگزار شد، اظهار ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حجت‌الاسلام سید سعید رضا عاملی امروز در یازدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی‌ که در محل هتل المپیک برگزار شد، اظهار داشت: اگر چه همچنان محتوا و روابط انسانی بنیان و روح روابط عمومی موفق و موثر را تشکیل می‌دهد ولی به لحاظ دامنه کار و تکنیک و تعامل فردی با تک تک کاربران، روابط عمومی قدیم رو به اضمحلال است.

استاد دانشگاه تهران در ادامه افزود: روندهای قدیم روابط عمومی محکوم به انزواء است و ظهور صنعت همزمان ارتباطات، تولید اینترنت و آمدن نسل‌های پی در پی وب یک تا وب 5 و همچنین ایجاد و گسترش متنوع رسانه‌‌های اجتماعی و شبکه‌ای، همراه با ایجاد زیرساخت‌‌های بزرگ فناوری اطلاعات مانند صنعت هوشمند، فراگیر شدن تلفن همراه و ظهور نسل سوم تا پنجم تلفن همراه دوره جدیدی از روابط عمومی را خلق کرده است.

وی گفت: در ساده‌ترین تعریف از روابط عمومی باید گفت که روابط عمومی در ساده‌ترین بخش تامین کننده ارتباط بین 2 انسان و 2 پدیده با یکدیگر است.

استاد دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: دامنه فعالیت روابط عمومی فقط مختص به انسان نیست چراکه ارتباط اشیاء و محیط زیست نیز از جنس ارتباط است.

به گزارش فارس، در یازدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی، جایزه دکتر نطقی بنیانگذار علم روابط عمومی ایران به یونس شکرخواه پدر علم روزنامه‌نگاری آنلاین با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور، محمدمهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی و جمعی از اساتید علوم ارتباطات از جمله حسن نمک‌دوست، مهدی فرقانی و سعید رضا عاملی اهداء شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها