امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119836
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، منوچهر مهرام ظهر امروز در نشست صمیمی استاندار قزوین با جانبازان اظهار کرد: ما پیگیر هستیم تا یک

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، منوچهر مهرام ظهر امروز در نشست صمیمی استاندار قزوین با جانبازان اظهار کرد: ما پیگیر هستیم تا یک بیمارستان یک هزار تختی با استانداردهای بین‌المللی در قزوین احداث شود که تحقق این اقدام کار ساده‌ای نیست و هزینه‌های سنگینی دارد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات درمانی جانبازان با هدف ارائه خدمات مطلوب و سریع، در بیمارستان‌های این استان برطرف می‌شود، افزود: با برگزاری جلساتی با مدیران بیمارستان‌ها، این خدمات به جانبازان 70 درصد درحد مطلوبی ارائه می‌شود.

مهرام در خصوص مشکلات ورود خودروی جانبازان به محوطه داخل بیمارستان گفت: تحقق این مطلب در برخی بیمارستان‌ها مانند رازی و ولایت نیاز است که در این خصوص تذکرات لازم به نیروهای درمانی داده می‌شود تا خدمات درمانی را به نحو مطلوبی ارائه دهند.

این مسئول افزود: در بیمارستان‌هایی از جمله شهید رجایی و بوعلی امکان ورود خودروها به داخل بیمارستان به دلیل فضای کم، محدود است، اما با این وجود اقدامات لازم در این راستا صورت می‌گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین ادامه داد: ما برای ورود خودروهای جانبازان به بیمارستان‌ها می‌توانیم کارت ویژه صادر می‌کنیم تا به راحتی داخل شوند.

وی با اشاره به اینکه تشویق بیماران در بیمارستان دولتی به بخش خصوصی انجام می‌شود، گفت: با اجرای طرح جدید نظام سلامت این اقدام نادرست برطرف می‌شود.

مهرام با اشاره به اینکه در برخی موارد ارائه خدمات درمانی در بیمارستان خصوصی یا دولتی مناسب است، عنوان کرد: ما حاضر هستیم در این خصوص به عنوان مشاور به ایثارگران بگوییم که در درمان بیماری برای دریافت خدمات به کدام بیمارستان بروند، می‌توانند نتیجه مطلوبی بگیرند تا آنان در آرامش باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین خاطرنشان کرد: ما تلاش می‌کنیم ضعف‌ها و نقایص موجود در بیمارستان را برطرف کنیم و وضعیت ارائه خدمات درمانی به بیماران را ارتقاء بدهیم.

انتهای پیام/77009/الف30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار