امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۰:۰۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119839
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ رضایی با اشاره به طرح تشدید و برخورد پلیس با خودروهای متخلف و قانون شکن در خصوص ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ رضایی با اشاره به طرح تشدید و برخورد پلیس با خودروهای متخلف و قانون شکن در خصوص توقیف یک دستگاه خودرو با سرعت غیر مجاز گفت: تیم کنترل سرعت پلیس راه اصفهان در حین کنترل خودروهای عبوری در آزاد راه امیرکبیر، یک دستگاه سواری زانتیا را که با سرعت غیر مجاز در حرکت بود متوقف کردند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان با اشاره به سرعت بالای خودرو و خطرات احتمالی پیش رو گفت: سرعت خودرو 210 کیلومتر بوده است.

وی با بیان توقیف خودرو و انتقال آن به پارکینگ عنوان داشت: براساس بند د ماده 10 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، راننده خودرو جهت شرکت در کلاس آموزشی و سیر مراحل قانونی به پلیس راه استان معرفی شد.

سرهنگ رضایی با توصیه به رانندگان که از سرعت غیر مجاز پرهیز کنند، تاکید داشت: کنترل خودرو در سرعت های بالا بسیار مشکل یا غیر ممکن بوده و رانندگان می بایست به این موضوع توجه نمایند که حرکت با سرعت غیر مجاز قدرت تصمیم گیری را از راننده گرفته، بطوری که راننده در شرایط توقف یا کاهش سرعت ،بدون اینکه متوجه شود قادر به کنترل وسیله نبوده و می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای خود و دیگران رقم بزند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار