امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119855
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، علی جمشیدی با اعلام این خبر گفت: تعداد کل پرونده‌های وارده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، علی جمشیدی با اعلام این خبر گفت: تعداد کل پرونده‌های وارده در 3 بخش کالا، خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا 282 هزار و 151 فقره بود.

وی افزود: یکی از دلایل موفقیت در کاهش پرونده‌های وارده به این سازمان رسیدگی سریع به پرونده‌ها و اجرای احکام سریع بوده است.

جمشیدی تصریح کرد: از این میزان پرونده‌های وارده 236 هزار و 875 فقره پرونده در حوزه کالا و خدمات، 24 هزار و 106 فقره پرونده در حوزه بهداشت و درمان و 21 هزار و 170 فقره در حوزه قاچاق کالا است.

معاون سازمان تعزیرات حکومتی از مختومه کردن همه پرونده‌های وارده به این سازمان خبر داد و گفت: پرونده‌های وارده در سال قبل با صدور حکم لازم مختومه شده است.

وی در پایان الکتریکی کردن فرآیند رسیدگی و اجرای حکم به پرونده‌ها را از بهترین برنامه‌های این سازمان برای کاهش ورود پرونده‌ها و بهبود فضای کسب و کار در جامعه اعلام کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها