امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 119859
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، مرضیه وحید دستجردی رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه‌ریزی سلامت قوه قضاییه در دیدار امروز اعضای شورای سیاستگذاری و ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، مرضیه وحید دستجردی رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه‌ریزی سلامت قوه قضاییه در دیدار امروز اعضای شورای سیاستگذاری و برنامه‌ریزی سلامت قوه قضاییه و نمایندگان استانی مرکز سیاستگذاری و برنامه‌ریزی سلامت دستگاه قضایی با رئیس قوه قضاییه گزارشی از فعالیتهای این مرکز تازه تأسیس را ارائه کرد.

وی با اعلام انتصاب نماینده استانی این مرکز در 20 استان کشور، اظهار امیدواری کرد در آینده‌ای نه چندان دور برای همه کارکنان دستگاه قضایی پرونده‌های الکترونیک پزشکی تشکیل شود.

وحید دستجردی غربالگری بیماریها و معاینات ادواری و ارائه آموزش حین خدمت را از برنامه‌های در دست اقدام این مرکز اعلام کرد که با هدف بیماریابی و پیشگیری از بیماریها صورت می‌گیرد.

وی همچنین با توجه به قدیمی و فرسوده بودن بیمارستان دادگستری اظهار امیدواری کرد که عملیات ساخت بیمارستان فوق ‌تخصصی قوه قضاییه بزودی آغاز شود.

رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه‌ریزی سلامت قوه قضاییه گزارشی از عملکرد کلینیک فوق تخصصی دندانپزشکی قوه قضاییه که چندی پیش به بهره‌برداری رسید را نیز ارائه کرد و در ادامه همچنین تعدادی از اعضای شورای سیاستگذاری و نمایندگان استانی این مرکز مشکلات و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها